• Головна
  • Людина від президента – Олексій Кучер: «Чому я обрав «Слугу народу», та чому цей округ»
Политические новости
11:00, 4 липня 2019 р.

Людина від президента – Олексій Кучер: «Чому я обрав «Слугу народу», та чому цей округ»

Политические новости

179 округ було визнано одним із найбільш проблемних та складних на Харківщині. Саме тому президент Володимир Зеленський і ЗеКоманда делегували право працювати в цьому окрузі Олексію Кучеру. Він є людиною, яка готова дивитися в очі реальним проблемам і не говорити про них, а невідкладно вирішувати. Він прийняв виклик. 

«Я не ділю Україну на частини. Верховна рада – це орган, який приймає закони для всієї держави. По-друге, цей округ було визнано одним із найбільш проблемних та складних на Харківщині. Я готовий до складнощів та ретельної роботи. Тому президент Володимир Зеленський  довірив мені працювати в нашому окрузі».

Олексій Кучер народився 25 березня 1985 року в селі Новорайськ на Херсонщині. Зараз живе та працює в Харкові. 

Фах Олексія Кучера– адвокатура. З 2011 року всього себе та сили зібраної команди покладає на захист прав громадян. Принципом його роботи колеги називають самовідданість і професійність, тому адвокату вдається великий відсоток справ завершити для клієнтів успішно. Кримінальна адвокатура – спеціалізація, у якій найбільше видно недоліки правової, судової систем та загалом законодавчої сфери. Тому і практику, і свою наукову діяльність Олексій Кучер присвячує боротьбі з системою. Саме це першочергово збирається змінити, прийшовши до парламенту. 

Як каже сам, до останніх виборів президента України не цікавився політичною кар’ерою. Але побачивши, що в країні є шанс для реальних змін – вирішив спробувати себе. 

«Вважаю, що одразу слід навести порядок у самій Раді, а тому я виступатиму за скасування депутатської недоторканності, введення реальної відповідальності для депутатів за прогули, «кнопкодавство» та безпідставне передання своїх повноважень, можливість відкликання депутатів всіх рівнів, висловлення їм недовіри та позбавлення статусу і посади.  Окрім іншого, мною вже підготовлені законопроекти щодо впровадження податкових пільг роботодавцям, які офіційно працевлаштовують молодь «без досвіду»; законодавче надання можливості поєднувати працю та навчання; урегулювання підприємницької діяльності та надання послуг у соціальних мережах.

За своє особисте правило Олексій кучер взяв  – давати шанс молодим спеціалістам. Доречи, це він вже втілює в життя як роботодавець і планує впровадити соціальною гарантією, ставши депутатом. Як адвокат Олексій Кучер вже передає свої знання у Вищій школі адвокатури. Він має досвід роботи в прокуратурі та суді. 

«Дізнавшись про систему зсередини, зрозумів, що не зможу там працювати, тому пішов у адвокати», - каже кандидат Кучер. 

Серед клієнтів Олексія Кучера відомі персони, які довіряють йому як адвокату свій захист. Левову частку роботи він віддає безоплатним справам. Правилом Олексія від початку роботи стало підтримати того, хто в скруті. Він вважає, що права людини мають бути дотримані, і це не залежить від фінансової спроможності людини. 

«Треба розуміти, що адвокати не захищають злочин. Їх головна задача – захистити права людини. До того ж усі знают, шо наша правоохоронна система далека від ідеальної і в багатьох випадках треба захищати не те що невинного, а взагалі людину яка не має відношення до справи», - каже майбутній депутат. 

Олексій Кучер захоплюється легкою атлетикою, є переможцем і призером міжнародних змагань. Його дозвілля – це література ти мистецтво. Він переконаний, що зможе допомоги Харківщині, адже має підтримку президента та його команди, яким вірить більшість українців.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...