• Головна
  • Мер Лозової Сергій Зеленський підтримав кандидатуру Сергія Чернова
17:11, 17 липня 2019 р.

Мер Лозової Сергій Зеленський підтримав кандидатуру Сергія Чернова

Сергій Зеленський, заслужений працівник сільського господарства України, академік Інженерної Академії України та мер Лозової, озвучив свою громадянську позицію щодо вибору кандидата в депутати по 179 виборчому округу. У своїй промові він підтримав Сергія Чернова та зазначив, що позачергові вибори нардепів проходять у непрості часи, коли вирішується доля Української держави. Тому лозівчани мають зробити свідомий вибір заради свого міста, регіону та всієї країни. Сергій Зеленський наголосив, настав час обрати професіонала, людину яка відчуватиме відповідальність перед виборцями та захищатиме їх інтереси.

«Я підтримую кандидатуру Сергія Івановича Чернова, голови Харківської обласної ради. Для мене це свідомий та однозначний крок, оскільки він - кращий вибір для Лозівщини».

Мер Лозової Сергій Зеленський підтримав кандидатуру Сергія Чернова, фото-1

Зазначимо, з Сергієм Черновим лозівський голова працює пліч-о-пліч понад 30 років. Каже, що добре знає його фаховий та відповідальний підхід до будь-якої справи, будь-то сільське господарство, місцеве самоврядування, управління 3-мільйонним регіоном, підтримка промислових підприємств. Також Сергій Чернов - один з ініціаторів та активний провідник реформи органів місцевого самоврядування на Харківщині та в Україні в цілому. Він поступово та послідовно відстоює децентралізацію, зазначив Сергій Зеленський у своїй промові.

«Своєю працею Сегрій Чернов неодноразово доводив, що суспільні інтереси для нього завжди вищі, ніж особисті. Закликаю моїх земляків, лозівчан, усіх виборців 179 округу віддати 21 липня свій голос за Сергія Чернова», - підкреслив мер Лозової.

#вибори #Зеленський #Чернов #громадянська позиція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...