• Головна
  • Зважений вибір, або на що звернути увагу при покупці товарних ваг
Реклама
20:29, 24 квітня 2020 р.

Зважений вибір, або на що звернути увагу при покупці товарних ваг

Реклама
Зважений вибір, або на що звернути увагу при покупці товарних ваг, фото-1

Добре, коли є вибір, але шукати потрібний товар з десятків найменувань – справа непроста. Виробники вагового обладнання змагаються в швидкості випуску нових моделей, і покупцям доводиться довго вивчати каталоги в пошуках ваг. Наше коротке керівництво підкаже, на що звернути увагу при виборі товарних ваг, які критерії будуть першочерговими, а які можна перенести в кінець списку.

Торгові ваги купити за вигідною ціною ви можете вже зараз в інтернет-магазині компанії Ваги України!

Три головні критерії вибору

Вибір торгових ваг визначають три ключові параметри.

1. Межа зважування. Чим масивніше товари, які будуть зважувати, тим більше має бути найбільша межа зважування (НПВ)у ваг. Потрібно купувати товарні ваги «з запасом»? Ні, фахівці рекомендують виходити з існуючих потреб, тим більше що зі збільшенням МПВ збільшується похибка.

2. Розмір платформи. Чим більше габарити товару, тим більше повинна бути вагова платформа. У магазинах можна знайти ваги з платформою до 800 х 1000 мм. Великі розміри доведеться, швидше за все, замовляти окремо: на складах такі ваги тримають рідко.

3. Наявність або відсутність торгової функції у ваг. На вагах з торговою функцією не тільки зважують товар, але і розраховують його вартість, виходячи з ціни за одиницю. Якщо ваги потрібні для рітейлу або оптово-роздрібної торгівлі, то краще купувати модель з торговою функцією.

Потрібна повірка для товарних ваг?

Повірка - державна сертифікація, яка проводиться відразу після виготовлення обладнання. Вона підтверджує, що обладнання відповідає встановленим технічним вимогам.

Повірка необов'язкова для ваг, які використовують в особистих цілях або для внутрішнього контролю. На склад, виробництво або в рітейл обов'язково потрібні ваги з повіркою.

Товарні ваги можуть бути електронними або механічними. Які вибрати?

Електронні ваги чутливі і точні. У них велика точність зважування, але висока чутливість до агресивних впливів зовнішнього середовища. Такі ваги краще використовувати в закритих вентильованих приміщеннях: в магазинах або на складах.

Механічні ваги не можна підключити до ПК, у них менше режимів роботи і вище похибка вимірювань. Але вони не бояться пилу і можуть працювати при низьких температурах. Електронні товарні ваги використовують для зважування товарів у звичайних умовах експлуатації

Після того, як ви визначилися в базових критеріях, можна переходити до вибору характеристик. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...