• Головна
 • У Лозовій відкрився Медичний центр «Інновація» для допомоги наркозалежним
Новини компаній
09:00, 1 березня 2021 р.

У Лозовій відкрився Медичний центр «Інновація» для допомоги наркозалежним

Новини компаній
У Лозовій відкрився Медичний центр «Інновація» для допомоги наркозалежним

У Лозовій відкрився новий «Медичний центр громадського здоров’я «Інновація». У медзакладі займаються лікуванням наркозалежних осіб шляхом проведення замісної підтримувальної терапії. Заклад охорони здоров’я вже протягом багатьох років надає медичну допомогу пацієнтам, які виявилися заручниками цієї ситуації, від якої, на жаль, ніхто не застрахований. Медичний центр працює у напрямку позбавлення від наркозалежності, та покращення якості життя, повернення у звичайне соціальне середовище, що передбачає повернення цих осіб  до сімей та до повноцінної участі у розбудові громадського суспільства.

 • Які переваги має програма Медичного центру «Інновація»?

Програма центру дає можливість ресоціалізуватися, допомагає влаштуватись на роботу, налагодити стосунки у сім’ї та багато інших питань пов’язаних з життєдіяльністю залежних людей.

Незважаючи на досить розвинену галузь фармакології, довгий проміжок часу не було таких препаратів, які б знімали абстиненцію, повертали хворого до повноцінного способу життя та дозволяли йому в короткий термін часу повернутися до стабільного психологічного стану. Терапевтичні схеми лікування, які використовувалися в наркології, були направлені лише на симптоматичне лікування та, на жаль, не давали довготривалого ефекту. При таких курсах лікування хворі на опіоїдну залежність виписавшись після лікування могли майже відразу повернутися до зловживання психоактивними речовинами.

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ)– це сучасний, інноваційний, діючий, всебічно досліджений, конструктивний, толерантний та гуманний метод лікування хворих на опіоїдну залежність. Лікування методом ЗПТ дозволяє швидко розпочати максимально ефективну терапію лікування залежності, запобігти та блокувати подальший прийом наркотичних речовин. Всебічне обстеження при лікуванні методом ЗПТ допомагає швидко виявити та розпочати лікування тих органів та систем організму людини, які стали мішенями наркотичних речовин та їх метаболітів. При лікуванні хворий не тільки не відривається від робочих та соціальних компонентів життя, але і має змогу попередити зараження особливо небезпечними інфекціями, такими як ВІЛ, вірусні гепатити та туберкульоз. Швидке усунення абстинентного синдрому дозволяє виключити побічні соматичні та неврологічні наслідки, повернути нормальний сон та добрий загальний стан хворому. Відсутність потреби у щоденному пошуку пацієнтом коштів та варіантів добутку наркотиків при проведенні ЗПТ дає змогу мінімізувати та, навіть, виключити криміногенну активність та поведінку. Висока біодоступність замісних препаратів дозволяє уникнути побічних дій та негативних наслідків лікування, перевести залежність від психоактивних речовин в контрольований вектор.

Як показує багаторічних досвід та практика проведення ЗПТ, пацієнти швидко повертаються до роботи, нормалізують мікроклімат в сім’ї, мають можливість планувати своє майбутнє та вести здоровий спосіб життя. Всебічне обстеження при лікуванні методом ЗПТ допомагає швидко виявити та розпочати лікування тих органів та систем організму людини, які стали мішенями наркотичних речовин та їх метаболітів. Стрімка позитивна динаміка при лікуванні замісними препаратами дає змогу вже на перших тижнях лікування повернути стабільний психологічний стан, попередити подальшу психопатизацію хворого.

 • Які ще послуги надаватимуть у медцентрі «Інновація?»

Крім цього медичний центр проводить профілактику різних захворювань і інфекцій, таких як: туберкульоз, вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція. Здійснюється це шляхом експрес-тестування або скринінгу пацієнтів.

Щодо Замісної терапії, яка надається у МЦГЗ «Інновація», то вона має багато переваг, серед яких:

 • консультація, «ведення» пацієнта на протязі всього курсу лікування та призначення препаратів кваліфікованими лікарями – наркологами;
 • супровід пацієнта соціальним працівником;
 • супровід пацієнта психологом;
 • усунення проблем з правоохоронними органами через нелегальний прийом вуличних наркотиків;
 • препарат який назначається являється суто медичним, що виключає можливість отруєння або передозування, на відміну від вуличних наркотиків;
 • стабілізацію емоційного стану хворого.
 • Чи має Медичний центр громадського здоров’я «Інновація» ліцензію для своєї діяльності?

Заклад охорони здоров’я надає медичну допомогу відповідно до протоколів та стандартів надання медичної допомоги, які затверджені наказами МОЗ України.

Діяльність ТОВ «Медичний центр громадського здоров’я «Інновація» ліцензована Міністерством охорони здоров’я України (ліцензія МОЗ України з 07.09.2017 року (номер і дата прийняття рішення №1059 від 07.09.2017 року) та Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (ліцензія Держлікслужби з 09.11.2017 року).

 • Чому не слід зволікати і звернутися у Центр «Інновація» ?

Не слід зволікати та чекати поки погіршиться стан хворого. Здійсніть безкоштовне, анонімне консультування своїх рідних, близьких і знайомих, які мають цю проблему. Не зволікайте! Адже чим швидше людина повернеться до повноцінного способу життя та збагне позитивний ефект від ЗПТ, тим меншими негативними наслідками залежність вразить сімейні та соціальні опори її життя! А ми, у свою чергу, повернемо собі здорову та впевнену в майбутньому рідну людину!

 • Де у Лозовій розташований Медичний центр «Інновація»?

Адреса Центру у Лозовій:  вул. Привокзальна, буд. 24;

Телефон Центру: +380991776338

Сайт «Інновація»: https://www.mc-innovaciya.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медичний центр громадського здоров’я «Інновація #наркозалежність #Лозова #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...