• Головна
  • Лозівське Управління культури очолить новий керівник
12:20, 2 лютого
6

Лозівське Управління культури очолить новий керівник

Лозівське Управління культури очолить новий керівник

У Лозівському міськвиконкомі 2 лютого відбувся конкурс на заняття вакантної посади начальника Управління культури Лозівської міськради. Єдиним кандидатом була лозівчанка Олена Пуга. Вона успішно склала іспит і отримала право керувати сферою культури міста.

Єдиним кандидатом у конкурсі на вакансію начальника Управління культури була Олена Пуга. Вона розповіла, що працювала на різних керівних посадах, в тому числі директором FM-радіо «Терра».

Лозівське Управління культури очолить новий керівник, фото-1

Щоб отримати вакансію, Олена Пуга проходила іспити. Вони складались з 2 етапів – письмові відповіді на питання у білетах, співбесіда, де члени конкурсної комісії ставили питання. Кандидатка успішно впоралась з завданнями.

Остаточне рішення щодо призначення Олени Пуги на посаду прийматиме Лозівський міський голова.

Розмір посадового окладу начальника Управління культури - 7 тис. 700 грн, повідомляють на сайті Лозівської міськради. Окрім цього, керівнику, за постановою Кабміну, можуть нараховувати надбавки, якщо людина матиме стаж або високі досягнення:

  • за високі досягнення у праці - 100%;
  • за вислугу років за стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування - від 10% до 40%;
  • за ранг посадової особи місцевого самоврядування - від 400 до 500 грн.

Також начальник Управління культури має право на отримання матеріальної допомоги та інші доплати визначені постановами уряду і законами України.

Нагадаємо, попереднім начальником Управління культури була Тетяна Запорожець. Її депутати міськради затвердили на посаду керуючої справами Лозівського виконкому.

Наразі, у міськраді і виконкомі є 12 вакансій і 1 вакансія на посаду керівника Лозівського термедоб’єднання. Про це повідомили на сайті Лозівської міськради у розділі «Вакансії».

Читайте також: Представили мера і депутатів: в Лозовій пройшла 1 сесія міськради

Хто став старостами округів Лозівський ОТГ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансія #управління культури #олена пуга #посада #конкурс #іспити
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
бандерлог
2 лютого, 14:49
Вся культура сейчас грынджолы  да вышиванки  поскакать можно еще но по обстоятельствам
Михаил Шмульевич
2 лютого, 17:47
за високі досягнення у праці - 100%; Вот лазейка для получения денег " не за что  " , а проще говоря ВОРОВСТВО денег. Дайте еще Героя капиталистического труда.
АнтУан
3 лютого, 13:44
прально о**о зеленому вылизала, можно и на должность назначать🙈 хде там еще один черт бакулин, ему  должность дадут или опять будеть с протянутой рукой ходу давать?
Эх штоб твою мать, буду в шахматы играть!
3 лютого, 18:55
Я что-то не понял, чем она будет управлять и какого умавльника начальник? Но понял,что зарплата будет (7700 + 7700) + 40% + 500 = 22 060 гр. и светлый уютный кабинет. Видимо очень необходимая должность требующая колоссальных усилий, недюжинного ума и нечеловеческой трудоспособности. Ну, раз " Вона розповіла, що працювала на різних керівних посадах, в тому числі директором FM-радіо «Терра»" ОГО -ГО !!!!!! , то видимо она иесть самый культурный управитель культурой. Теперь Лозовчане могут спать спокойно, ведь их культурой надёжно управляет начальничиха управления культурой!
Василий Ч
4 лютого, 08:25
Вот обычный пример распределения должностей; Поработал в штабе " ЗЕ команды" и пожалуйста вот вам должность - "культурно" и экзамен "сдан". Обычная схема что нового "редакция" ???
Оголошення
live comments feed...