![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
16:39, 9 лютого 2021 р.
Керівниця Лозівської філії автодорожнього коледжу розповіла про перші кроки на посаді
![Керівниця Лозівської філії автодорожнього коледжу розповіла про пер... Керівниця Лозівської філії автодорожнього коледжу розповіла про перші кроки на посаді](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу новий завідувач — Ірина Луценко. Керівницю представили колективу 5 лютого. Редакція сайту 05745.com.ua дізналась, які плани у нового керівника навчального закладу.
Новим завідувачем ЛФ ХДАДК Ірину Луценко призначили після голосування. За її кандидатуру віддали свої голоси більшість колективу коледжу та його філії у Лозовій. Ірина Луценко має вищу освіту, працює у коледжі з 1999 року. З 2006 року — викладач економічних дисциплін, завідувала заочним відділенням, а згодом економічним відділенням.
Найголовніше, над чим треба серйозно працювати — це підвищення іміджу закладу серед молоді, повідомила Ірина Луценко.
«Коледжу важливо і необхідно охопити навчанням більше студентів. В нашому закладі є чому навчати студентів, дати їм спеціальність. Плануємо створити сучасні умови для успішного навчання студентів», — розповіла завідувач Лозівської державного філії Харківського автомобільно-дорожнього коледжу Ірина Луценко.
Фото: Ірина Луценко
В ЛФ ХДАДК студенти навчаються на економічному, автомобільно-механічному відділеннях та відділенні транспортних технологій.
Нагадаємо, колишній завідувач ЛФ ХДАДК, Почесний громадянин Лозової Віра Рінкман померла 5 липня. У Лозовій прощання з Вірою Рінкман пройшло у Свято-Смоленському храмі 6 липня.
Читайте також: Лозівський ліцей перевірятимуть фахівці з усієї України
Ліквідували і передали громаді: що буде з районними ДК, ДЮСШ та школами Лозівщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...