На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини

На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини

На Лозівщині у селі Перемога почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини. Медзаклад розташований у будівлі ліцею, повідомили на сайті Лозівської міськради. Працівники амбулаторії обслуговують більше тисячі пацієнтів Перемозького старостинського округу. Урочисте відкриття амбулаторії провели 10 лютого.

У новому приміщенні медичної амбулаторії Перемоги провели ремонтні роботи у кабінетах та коридорах. У будівлі замінили вікна, двері, відремонтували стелі, стіни та підлогу. Крім цього у амбулаторії замінили електропроводку і сантехніку, закупили нові меблі та обладнання для аналізів. На ремонт витратили біля 600 тис грн. Кошти виділили з бюджету громади та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

В амбулаторії приймає сімейний лікар. Медики обслуговують 1338 пацієнтів. Вони мають можливість пролікуватися на денному стаціонарі. У медзакладі створили умови і для прийому немовлят.

З відкриттям амбулаторії людей привітала народний депутат України Юлія Світлична та Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Приміщення, у якому раніше була амбулаторія, потребувало великих витрат на енергоносії. У Перемозі планують створити більш комфортні умови для відвідувачів пошти та клубу, повідомив мер Лозової Сергій Зеленський.

На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-1 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-2 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-3 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-4 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-5 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-6 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-7 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-8 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-9 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-10 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-11 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-12 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-13 На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини, фото-14

Фото: сайт Лозівської міськради

Читайте також: В Лозівський лікарні планують ремонт

Європейська підтримка: Лозівщина отримала нові апарати ШВЛ

медицина амбулаторія пацієнти перемога село відкриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі