![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
14:58, 10 лютого 2021 р.
На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини
![На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини На Лозівщині почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Лозівщині у селі Перемога почала працювати нова амбулаторія сімейної медицини. Медзаклад розташований у будівлі ліцею, повідомили на сайті Лозівської міськради. Працівники амбулаторії обслуговують більше тисячі пацієнтів Перемозького старостинського округу. Урочисте відкриття амбулаторії провели 10 лютого.
У новому приміщенні медичної амбулаторії Перемоги провели ремонтні роботи у кабінетах та коридорах. У будівлі замінили вікна, двері, відремонтували стелі, стіни та підлогу. Крім цього у амбулаторії замінили електропроводку і сантехніку, закупили нові меблі та обладнання для аналізів. На ремонт витратили біля 600 тис грн. Кошти виділили з бюджету громади та Центру первинної медико-санітарної допомоги.
В амбулаторії приймає сімейний лікар. Медики обслуговують 1338 пацієнтів. Вони мають можливість пролікуватися на денному стаціонарі. У медзакладі створили умови і для прийому немовлят.
З відкриттям амбулаторії людей привітала народний депутат України Юлія Світлична та Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Приміщення, у якому раніше була амбулаторія, потребувало великих витрат на енергоносії. У Перемозі планують створити більш комфортні умови для відвідувачів пошти та клубу, повідомив мер Лозової Сергій Зеленський.
Фото: сайт Лозівської міськради
Читайте також: В Лозівський лікарні планують ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...