• Головна
  • Стало відомо, скільки людей живе на Лозівщині
15:23, 13 лютого
4

Стало відомо, скільки людей живе на Лозівщині

Стало відомо, скільки людей живе на Лозівщині

На Лозівщині у 2020 році більше ніж на тисячу людей зменшилась кількість населення. Про це 10 лютого повідомило Головне управління статистики у Харківській області. Смертність майже втричі більша за народжуваність.

На 1 грудня 2020 р. чисельність населення на території Лозівської міськради 62 тис 667 осіб. Упродовж січня–листопада народилось 323 немовляти, померло 927 людей. Чисельність населення у Лозовій зменшилась на 608 осіб.

На 1 грудня 2020 р. чисельність населення на території Лозівського району26 тис 935 осіб. Упродовж січня–листопада народилось 168 немовлят, померло 440 осіб. Чисельність населення у Лозівському районі зменшилась на 396 осіб.

Інформація наведена відповідно до адміністративно-територіального устрою, що діяв до набрання чинності постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX«Про утворення та ліквідацію районів», повідомляють у Головному управлінні статистики Харківщини.

Раніше ми повідомляли скільки лозівчан народилися та одружилися у 2020 та 2019 роках. У жовтні ми повідомляли скільки людей живуть у Лозовій та Лозівському районі.

Читайте також: Оновлена Лозівщина: карта, площа та населенння після створення нових районів

Скільки людей на Харківщині не отримали зарплатню вчасно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#населення #демографія статистика #люди #життя #смерть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
РУСИЧ
13 лютого, 18:21
Вернее -нэ жывэ а числится-число гонимых нищетой и безнадегой по миру исчисляется не  одной тысячей  а если верить что по замыслу мирового правительства к концу века оставить 1млрд челов-элита -обслуга-экочистая планета то Лозовская громада выглядит вполне образцово Даже без ПЛАНДЕМИИ  а с вакциной дело пойдет веселее
Василий Ч
13 лютого, 18:26
Без комментариев. Математические вычисления указывают на сколько нас осталось.
Зеля
13 лютого, 22:59
при таком отношении к людям в свое время и случались перевороты и революции. И все решалось в пользу народа...
Оголошення
live comments feed...