• Головна
  • Харчування домашніх тварин: де лозівчанам допоможуть обрати корисний корм
Новини компаній
09:00, 23 березня 2021 р.

Харчування домашніх тварин: де лозівчанам допоможуть обрати корисний корм

Новини компаній
Харчування домашніх тварин: де лозівчанам допоможуть обрати корисний корм

«Ми те, що ми їмо», — говорив Гіппократ, цей самий вислів можливо застосувати і до тварин. Тільки слід враховувати видові особливості травлення братів наших менших, бо це дуже важливо.

Що ж означає висловлення давньогрецького лікаря і філософа? Ці слова означають, що харчування (годування) формує організм. Речовини, що споживають тварини, беруть участь у всіх біохімічних процесах органів і систем, без виключення, і від кількості та повноцінності раціону залежить якість життя будь-якого домашнього вихованця.

Наприклад, на ріст волосся і оновлення шкіряного покриву, витрачається до 30% білку, що отримується з кормом, говорить фахівець лозівської ветеринарної аптеки «Матроскін».

Якщо тварину утримують на готовому збалансованому раціоні, годують сухим чи вологим кормом, то будь-яка їжа зі столу буде шкідливою. Таке харчування називається змішаним і воно призводить до порушень балансу поживних речовин (нутрієнтів) і проблем перетравлення корму, що може призвести до проблем зі здоров’ям домашнього улюбленця.

Тварині необхідно забезпечувати цілодобовий вільний доступ до чистої та свіжої води. Буде добре, якщо з кількох джерел. Годування тварини має бути нормованим відповідно з її віком, вгодованістю та активністю.

Якщо Вам складно вибрати необхідний корм для щоденного харчування домашнього улюбленця, або обрати лікувальну дієту, Ви можете звернутися до спеціалістів ветеринарної аптеки «Матроскін» за адресою:

  • м. Лозова, вул. Соборна, б. 23/2;
  • телефон 066-431-22-18.
Харчування домашніх тварин: де лозівчанам допоможуть обрати корисний корм, фото-5

Фото: Олексій Яриш

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корми #«ROYAL KANIN» #ветеринарна аптека "Матроскін" #Лозова #домашні тварини #харчування
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...