![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
09:47, 10 березня 2021 р.
Вдарив та забрав телефон: на Лозівщині чоловіка підозрюють у скоєнні грабежу
![Вдарив та забрав телефон: на Лозівщині чоловіка підозрюють у скоєнн... Вдарив та забрав телефон: на Лозівщині чоловіка підозрюють у скоєнні грабежу](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Лозівщині, мешканець Первомайського заявив у поліцію про те, що 6 березня невідомий чоловік наніс йому тілесні ушкодження та забрав мобільний телефон. Про це повідомили на сторінці Відділення поліції 1 Лозівського районного відділу поліції у Фейсбук.
Потерпілий чоловік розповів поліцейським, що його пограбували у 3 мікрорайоні між будинками №6 та №7 близько 12.00. По гарячих слідах правоохоронці знайшли чоловіка, ним виявився 27 річний мешканець Первомайського. Зловмисник не працює, раніше вже судимий за аналогічні злочини. У чоловіка знайшли та вилучили мобільний телефон потерпілого.
Слідчі внесли дані про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловіка затримали, повідомили про підозру та направили у СІЗО у Харків.
Чоловіку загрожує від 4 до 6 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
![Вдарив та забрав телефон: на Лозівщині чоловіка підозрюють..., фото-1 Вдарив та забрав телефон: на Лозівщині чоловіка підозрюють у скоєнні грабежу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Відділення поліції 1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області
Читайте також: Брендове пограбування: у Лозовій поцупили товари з косметичного магазину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...