• Головна
  • Лозова буде у "червоній зоні" карантину: що працюватиме, а що ні
19:56, 26 березня 2021 р.

Лозова буде у "червоній зоні" карантину: що працюватиме, а що ні

Лозова буде у "червоній зоні" карантину: що працюватиме, а що ні

З понеділка 29 березня Лозова знаходитиметься у "червоній зоні" карантинних обмежень. Таке рішення прийняли на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня. Керувалися рекомендаціями регіональної комісії. Про це повідомили на сайті Лозівської міськради. 

"Червону зону" ввели на 14 днів. Обмеження діятимуть до перегляду рівня епідбезпеки, його зміна залежатиме від кількості хворих у тергромаді. 

Рішенням комісії на території Лозівської тергромади заборонили:

1.Приймати відвідувачів у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе, тощо). Адресна доставка замовлень та замовлення навинос не заборонені. 

2.Приймати відвідувачів у торговельно-розважальних центрах. (Крім закладів визначених у підпункті 4).

3. Приймати відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

4. Приймати відвідувачів у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

Не заборонено:

  • приймати відвідувачів суб’єктами господарювання, які займаються торгівлею на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких, призначені для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
  • торговельна діяльність із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Також заборонено:

5. Приймати відвідувачів у закладах культури і проводити культурні масові заходи, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів.

6.Приймати відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, функціонування спортивних секцій, крім спортсменів національних збірних команд України та їхніх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

7. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів, за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

8. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування у готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування у готельному номері за замовленням клієнтів.

9. Діяльність непродовольчих ринків, крім продовольчих.

10. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також людей, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти. Інклюзивно-ресурсним центрам дозволили проведення індивідуальної оцінки для осіб з особливими освітніми потребами в очному форматі з дотриманням карантинних обмежень.

11.Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
  • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

12. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Рух міського транспорту не припинятимуть. 

Детальну інформацію дізнаємося 29 березня. 

Читайте також: +46 випадків за добу та 1 смерть: статистика захворюваності коронавірусом на Лозівщині

Лозівське ТМО отримало новий томограф

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лозова #червона зона #карантин #обмеження #що працюватиме
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...