• Головна
  • Про премію у номінації «Жінка року», любов до рідного міста та грандіозні плани: інтерв’ю з лозівчанкою Іриною Чепурною
Партнерський матеріал
09:00, 1 квітня 2021 р.

Про премію у номінації «Жінка року», любов до рідного міста та грандіозні плани: інтерв’ю з лозівчанкою Іриною Чепурною

Партнерський матеріал
Про премію у номінації «Жінка року», любов до рідного міста та грандіозні плани: інтерв’ю з лозівчанкою Іриною Чепурною

У березні засновниця студії естетичної косметології «Beauty lab by Chepurnaya», лозівчанка, Ірина Чепурна отримала премію «Успішні жінки України» у номінації «Жінка року», за версією журналу «MILLENIUM CLUB». Після навчання за кордоном Ірина вже багато років успішно працює не лише у Лозовій, а й у Києві та Німеччині. Про свій шлях, любов до Лозової, виклики професії та плани на майбутнє Ірина Чепурна розповіла нам в інтерв’ю.

  • Як стала професіоналом своєї справи

Ірина Чепурна розповіла, що у дитинстві мріяла пов’язати своє життя із медициною – хотіла бути хірургом, стоматологом або патологоанатомом. Після школи лозівчанка вступила у фармацевтичний коледж. Ірина згадує, вже тоді їй подобалось усе, що було пов’язане з анатомією. Після закінчення інституту лозівчанка працювала в аптеці, а згодом, почала шукати своє покликання і вирішила пов’язати своє життя із косметологією. Коли її сину був рік, Ірина Чепурна поїхала вчитися. Попри те, що навчання тривало не один місяць, і в цей час потрібно було знаходитись окремо від сім’ї, Ірина зрозуміла, що косметологія – її покликання.

«З самого початку я вирішила, або я працюю з найкращим обладнанням і навчаюсь у найкращих, або я не працюю взагалі», – розповіла засновниця студії естетичної косметології «Beauty lab by Chepurnaya» Ірина Чепурна.

Коли обирала цю професію розуміла, що доведеться постійно вчитися, говорить лозівчанка. Після лекцій не вийде одразу братися за практику, щоб бути впевненою у тому, що робить Ірина купувала дороговартісне навчання у тренерів з-за кордону, де було багато практики, зокрема і кадавр курси (з відпрацюванням на трупному матеріалі).

«Лекція та одна ін’єкція – не мій формат навчання», – запевнила Ірина Чепурна.

У той час, як Ірина ще не закінчила навчання, її покликали працювати у салон краси. Гроші, що заробляла та відкладала вкладала у навчання. Якісне навчання коштує не одну тисячу доларів. Вже згодом Ірина Чепурна відкрила власну студію естетичної косметології «Beauty lab by Chepurnaya», де робить лозівчанок красивими та щасливими.

«Моє завдання зробити жінку кращою версією себе», – наголошує Ірина Чепурна.

  • Процедури студії естетичної косметології «Beauty lab by Chepurnaya»

«Beauty lab by Chepurnaya» спеціалізується на красі жінки, у студії можна зробити безліч процедур – лазерну епіляцію, видалити судинні дефекти, папіломи, тату або татуаж, зробити вакуумно-роликовий масаж, карбоновий пілінг, міостимуляцію, процедури для ліфтингу шкіри, повноцінний догляд за шкірою – від чисток до хімічних пілінгів, а також ін'єкційні процедури – від мезотерапії до контурної пластики.

«Ми спеціалізуємось на красі жінки, і можемо зробити, якщо не все, що вона забажає, то майже все», зазначає засновниця студії.

Усі процедури виконують на новому першокласному обладнанні. Студія знаходиться на 3 мікрорайоні у будинку 2А, телефон: 095 60 88 434. Дізнатися більше про процедури та подивитися відгуки клієнтів, можна в Інстаграм.

  • Про виклики професії

Ірина Чепурна працює не лише у Лозовій, а й у Києві. До карантину активно працювала у Німеччині. Одна з найприємніших речей у професії – клієнти, які пишуть слова подяки, приносять квіти та рядять послуги «Beauty lab» іншим, розповідає Ірина Чепурна. Багато клієнтів з Києва приїжджають до Ірини у Лозову. Через карантин не усі клієнти з-за кордону можуть прилетіти в Україну, тож Ірина домовляється з ними про зустріч в інших країнах.

Перед косметологом стоїть багато викликів, зокрема, саме косметолог справляється з ускладненнями, які можуть виникнути у клієнта після процедури. Не часто, але таке буває, говорить Ірина Чепурна. Такі випадки трапляються у всіх косметологів, які працюють на практиці.

«Анатомія людини може бути різною, і важливо побачити та розпізнати ускладнення. Вони є у всіх, хто працює. Важливо швидко зреагувати», – зазначила Ірина Чепурна.

Косметолог також додала, що завжди на зв’язку зі своїми клієнтками.

  • Премія «Успішні жінки України» у номінації «Жінка року»

У березні Ірина Чепурна отримала премію у номінації «Жінка року» за версією журналу «MILLENIUM CLUB». Ірина говорить, що ставиться до себе самокритично і завжди прямує до своїх цілей, тому після отримання премії впевнено йде далі до своєї мрії.

Про премію у номінації «Жінка року», любов до рідного міста та грандіозні плани: інтерв’ю з лозівчанкою Іриною Чепурною , фото-19
  • Про рідне місто та плани на майбутнє

Ірина Чепурна говорить, що любить Лозову і вважає, що лозівчанки варті найкращого обслуговування та висококласних процедур. Саме тому вона вирішила відкрити ще більшу та комфортнішу студію естетичної косметології, де можна буде зробити майже повний спектр процедур та для жіночої краси.

«Це моя велика мрія. Я роблю за правилом: «Або найкраще, або нічого», говорить Ірина Чепурна.

У студії будуть майже усі процедури, які допоможуть лозівчанкам бути красивими та почувати себе найкращими.

За підтримку Ірина вдячна батькам та чоловікові, говорить, що далі тільки вперед :)

Про премію у номінації «Жінка року», любов до рідного міста та грандіозні плани: інтерв’ю з лозівчанкою Іриною Чепурною , фото-20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірина Чепурна #Ирина Чепурная #премія #Beauty lab by Chepurnaya #косметолог #Лозова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...