• Головна
  • Розуміють і допомагають людям: які умови кредитування пропонує КС «Лозівський взаємний кредит»
Новини компаній
09:00, 13 квітня 2021 р.

Розуміють і допомагають людям: які умови кредитування пропонує КС «Лозівський взаємний кредит»

Новини компаній
Розуміють і допомагають людям: які умови кредитування пропонує  КС «Лозівський взаємний кредит»

Іноді лозівчани стикаються з різними проблемами, які не дозволяють втілити у життя заповітні мрії та потреби — придбати житло, пройти курс лікування, сплатити за навчання дитини, відкрити власний бізнес. Основна причина цих труднощів — відсутність необхідної суми коштів. Та все ж вихід є, говорять у Кредитній спілці «Лозівський взаємний кредит». Вона працює у Лозовій вже більше 17 років, має широке коло позичальників, до яких ставляться з розумінням, пропонуючи вигідні умови кредитування, ніж у деяких інших фінансових установах Лозівщини.

Кредитна спілка «Лозівський взаємний кредит» працює з вересня 2003 року. За цей час жоден її позичальник не мав проблем з поверненням вкладів чи отриманням кредитів.

«Наші умови відрізняються від банківських, і ми пропонуємо своїм клієнтам гнучкі умови. Ми розуміємо, коли людині необхідна термінова фінансова підтримка і пропонуємо свою допомогу», — говорить керівник КС «Лозівський взаємний кредит» Станіслав Стацевич.

У КС «Лозівський взаємний кредит» не ставлять клієнтів у рамки, адже розуміють, що людина звернулась за допомогою. Тому Кредитна спілка допомагає вирішити фінансові проблеми. А вони бувають різні: комусь треба поліпшити фінансовий стан у бізнесі, комусь потрібні гроші на навчання чи на ремонт в оселі, або треба купити дорогі ліки чи пройти курс лікування.

«Так як в наш час дуже дорога медицина, ми надаємо можливість людині придбати медикаменти, пройти курс лікування. Для позичальників похилого віку у нас є умови, коли можливо отримати 11 пенсій і мати змогу повертати гроші не відчуваючи обману чи додаткових сплат, про які не домовлялись», — говорить Станіслав Стацевич.

З КС «Лозівський взаємний кредит» зручно і вигідно співпрацювати підприємцям. Вони мають можливість оформити кредит під 27% річних, і за необхідності, отримати пільговий період на пів року.

«У нас існує пільговий період для підприємців до 6 місяців . Це зручно для «початківців», які розпочинають діяльність і їхній прибуток запланований на пізніший період. Подібні фінансові канікули дають можливість для «старту» підприємця, який сплачуватиме кредит і відсотки за зручним графіком. Наприклад, аграрій може позичити гроші  на початку весни, а повертатиме гроші після того, як отримав прибутки від збору врожаю», —  говорить керівник Кредитної спілки Станіслав Стацевич.

Ще одна вигідна пропозиція від КС «Лозівський взаємний кредит» рефінансування кількох кредитів людей, що потрапили у своєрідний капкан боргів і штрафів. Завдяки багаторічному досвіду і довірі клієнтам Кредитна спілка допомагає «перекрити» борги навіть у кількох установах. Таким чином, позичальник отримує 1 кредит з меншою відсотковою ставкою, платіж за яким є набагато меншим ніж платежі за кількома кредитами, що людина мала до того. Постійні клієнти, яким довіряє КС «Лозівський взаємний кредит», можуть обійтися без застави.

Про усі умови кредитування у КС «Лозівський взаємний кредит» детальніше можна дізнатись на сайті, або в офісі за адресою: м. Лозова, вул. Перемоги, буд 4, (нежитлове приміщення 1).

Телефони: (05745) 2-70-13, моб. 050-401-24-58, 067-443-20-99
Ел. пошта:[email protected]

Режим роботи: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00. Перерва з 13:00 до 14:00. Вихідні дні - субота, неділя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #кредит #"Лозівський взаємний кредит" #бізнес #клієнт #довіра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...