Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави

Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави

У Лозовій 21 травня на Центральному кладовищі пройшов мітинг, присвячений Дню Героя України. Під час мітингу поіменно згадували лозівчан, які віддали своє життя на Сході України, інформують на сайті Лозівської міськради. Присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти на могили захисників.

На лозівському Центральному кладовищі до Дня Героя України, що відзначатимуть 23 травня, пройшов мітинг у якому взяли участь батьки захисників, керівники Лозівської тергромади та Лозівського району, представники громадських організацій.

Шістнадцятьох лозівчан-Героїв, загиблих за Україну, згадували поіменно: Герой України Олександр Лавренко, Олександр Бричук, Андрій Ладик, Олександр Шаповалов, Ярослав Житніков, Сергій Петріщев, Леонід Козороз, Сергій Гуров, Василь Савченко, Михайло Михайлюк, Микола Твердохліб, Сергій Лобов, Дмитро Верховодов, Олег Шевченко, Олексій Милосний, Дмитро Шевела.

Після хвилини мовчання учасники мітингу поклали квіти на могили полеглих захисників. Цього ж дня квіти пам’яті поклали й на могили загиблих захисників України у старостинських округах.

Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-1 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-2 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-3 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-4 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-5 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-6 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-7 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-8 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-9 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-10 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-11 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-12 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-13 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-14 Пам’ять про Героїв: у Лозовій вшанували полеглих за незалежність держави, фото-15

Фото: сайт Лозівської міськради

Читайте також: У Лозовій пройшли змагання пам'яті Героя України Олександра Лавренка

У Лозовій, з нагоди 6-річчя, вшанували батальйон «Донбас»

День Героїв України пам'ять мітинг АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Полнота информации
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі