• Головна
  • «Вкрай тяжка ситуація»: Лозівське ТМО не отримало гроші на лікування хворих COVID-19
10:15, 2 червня 2021 р.

«Вкрай тяжка ситуація»: Лозівське ТМО не отримало гроші на лікування хворих COVID-19

«Вкрай тяжка ситуація»: Лозівське ТМО не отримало гроші на лікування хворих COVID-19

Національна служба здоров’я України не перерахувала кошти для лікування хворих коронавірусом у Лозовій. Договір на фінансування з Лозівським ТМО уклали спочатку на 2 місяці (квітень та травень), та після редакції, через зміну керівника ТМО, договір переуклали. Як виявилося згодом, у новому договорі зник квітень, тепер за цей місяць Лозівщина не може отримати гроші, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора Лозівського ТМО Іван Жовтий на пресконференції 1 червня. Наразі, хворих COVID-19 лікують за кошти з інших пакетів медичних послуг, а до Києва пишуть листи з проханням допомогти вирішити ситуацію.

Від Національної служби здоров'я Лозівське ТМО не отримало гроші за пакетом «Медична допомога пацієнтам з гострим респіраторним захворюванням COVID-19». Договір на фінансування уклали у квітні, того ж місяця керівник Лозівського ТМО Віктор Баранов звільнився з посади, на зміну прийшов тимчасово виконуючий обов’язки Іван Жовтий. У зв’язку з цим у договорі треба було зробити зміни, змінити прізвища підписантів. Так і зробили, але у новому документі на квітень і травень 2021 року не вказаний квітень.

«От ми відпрацювали квітень і травень, почався червень, ми ні копійки грошей від НСЗУ не отримали у цьому році. Зв’язувалися з НСЗУ, МОЗ, порозумінь поки ще не надходило. За квітень, який пропав, це 4 млн 100 тис. Ми просто просили поміняти підписанта, якого вже не було на роботі, чого виникла така проблема, невідомо. Офіційних відповідей не отримали, листів з роз’ясненнями не надійшло. Дефіцит «перекриваємо» коштами, що надійшли з інших «пакетів» НСЗУ. Ситуація не стандартна, не зрозуміла», — говорить тимчасово виконуючий обов’язки директора Лозівського ТМО Іван Жовтий.

Подібна ситуація не тільки у Лозівському ТМО, досі не підписаний пакет з Харківською інфекційною лікарнею, говорить Іван Жовтий. На день, в залежності від стану хворого, лікування коштує від 1 до 2 тис. грн. Мови про закриття стаціонару, де лікуються люди з коронавірусом, поки не йде. На сьогодні у стаціонарі 64 пацієнти, з них у 40 підтверджений COVID-19.

Редакція сайту 05745.com.ua звернулася за роз'ясненнями до Національної служби здоров'я України.

Читайте також: Хворих меншає: ситуація з коронавірусом на Лозівщині

ООН у Лозовій: що цікавило представників ЕС у стаціонарному відділенні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #нсзу #лозівське тмо #договір #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...