• Головна
 • Від бухгалтерії до сантехнічних робіт: чому варто звернутися до приватного управителя «Квартал-сервіс Лозова 2»
Реклама
09:00, 8 червня 2021 р.

Від бухгалтерії до сантехнічних робіт: чому варто звернутися до приватного управителя «Квартал-сервіс Лозова 2»

Реклама
Від бухгалтерії до сантехнічних робіт: чому варто звернутися до приватного управителя «Квартал-сервіс Лозова 2»

Хочете змін у своєму будинку, але не знаєте з чого почати? Не впевнені, що зможете домовитися із усіма жителями? Вирішити усі ці проблеми допоможе приватний управитель «Квартал-сервіс Лозова 2». Приватне підприємство надає повний цикл послуг – від управління будинком до його повного обслуговування.

Приватне підприємство «Квартал-сервіс Лозова 2» створили у 2008 році, з того часу воно займається управлінням та обслуговуванням будинків, активно співпрацює з громадськими організаціями та має відзнаки за свою роботу. Підприємство допомагає мешканцям обрати оптимальні для них умови управління та обслуговування їхнього будинку, а також надати консультації безкоштовно.

«Якщо люди хочуть щось змінити, але не знають як і що зробити, ми приходимо, розповідаємо про законодавство, про те, які люди мають права, що вони можуть зробити і як.Розповідаємо про вибір, про кілька моделей по конкретному будинку, розповідаємо про усі недоліки та переваги. Як усе простіше зробити», – повідомив керівник підприємства Дмитро Стусенко.

Кому потрібні послуги «Квартал-сервіс Лозова 2»?

Компанія займається управлінням та обслуговуванням будинків. Є 3 види будинків, жителі яких, можуть звернутися до «Квартал-сервіс Лозова 2»:

 • Повне управління ОСББ. Будинки, де створене ОСББ можуть укласти договір на управління та обслуговування будинку. У такому разі підприємство займається абсолютно усіма справами – починаючи з ведення бухгалтерії, закінчуючи обслуговуванням та ремонтом будинкових мереж.
 • Часткове управління ОСББ. У будинках, де створили ОСББ, підприємство може займатися лише обслуговуванням, без послуг з управління. Наприклад, людям необхідні послуги з прибирання, обслуговування ліфтів або дератизації.
 • Повне управління без створення ОСББ, на підставі загальних зборів щодо вибору управителя. За послугами можуть звернутися і жителі будинків, де не створили ОСББ. Люди можуть зібратися і без створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку змінити собі управителя. «Квартал-сервіс Лозова 2» вже обслуговує 18 таких будинків.

Які послуги надає «Квартал-сервіс Лозова 2»?

«Квартал-сервіс Лозова 2» обслуговує будинки «під ключ». Це значить, що спеціалісти підприємства займаються усіма «паперовими справами» та надають повний перелік послуг з управління та обслуговування будинків.

 • Ремонт та обслуговування газових систем, приладів та газового обладнання

«Квартал-сервіс Лозова 2» має відповідний дозвіл Держпраці на технічне обслуговування, ремонт, реконструкцію систем газопостачання і обладнання.

«Укладаємо договори, проводимо роботи. Ціна у нас договірна, ми дивимося, можливо, це учасник АТО, або пенсіонер. Ціни у нас гнучкі», – зазначив Дмитро Стусенко.

Підприємство проводить техобслуговування тільки за наявності тиску газопостачання. Якщо спеціаліст побував на місці та все перевірив, процедура укладання договору займає до 10 хвилин. Гарна новина для жителів сіл та селищ – щоб не їхати надавати дані для укладання договору, необхідні документи можна надіслати у Вайбері.

Також «Квартал-сервіс Лозова 2» виконує технічне обслуговування обладнання приватних житлових будинків, квартир та газопроводів багатоповерхівок.

 • Прибирання, ремонт та наявність будівельних матеріалів

«Квартал-сервіс Лозова 2» займається обслуговуванням та ремонтом всіх інших систем у багатоквартирних будинках:

 • водопостачання та водовідведення;
 • систем централізованого опалення;
 • зливової каналізації;
 • електропостачання.

«У будинках, які знаходяться у нашому управлінні та обслуговуванні, ми кожен день стикаємося з ремонтними роботами. Роботи передбачають закупку матеріалів. Ми працюємо з заводами напряму, маємо склади, де є певні матеріали. Закупаємо матеріали за оптовими цінами», – додав керівник підприємства.

З «Квартал-сервіс Лозова 2» можна укласти договір з прибирання прибудинкової території.

 • Перевірка та обслуговування димових та вентиляційних каналів

Послуга з перевірки та обслуговування димових та вентиляційних каналів коштує 200 гривень (приватний будинок), у квартирах ця послуга коштує близько 45 гривень. Спеціалісти проводять перевірку анемометром, якщо тяга відповідає нормі, складають акт. Якщо тяги немає, дають рекомендації для усунення проблем.

 • Дератизація та дезінсекція

«Квартал-сервіс Лозова 2» проводить обробку від гризунів, тарганів та інших комах. У будинках, які обслуговує підприємство, така обробка закладена у тариф. Також ці роботи можуть виконати за заявками жителів будинків або фермерів.

 • Обслуговування ліфтів

Підприємство має дозвіл на обслуговування ліфтів. «Квартал-сервіс Лозова 2» займається обслуговуванням не лише будинків на Лозівщині, а й за її межами.

 • Чому варто звернутися до «Квартал-сервіс Лозова 2»?

Підприємство бере будинки «під ключ», це значить, що воно надає повний цикл послуг. Крім того, «Квартал-сервіс Лозова 2» не має підрядників на постійній основі. Це дозволяє не витрачати зайві кошти на утримання адміністративних працівників інших організацій. У штаті організації є більше 40 постійних працівників, серед яких промислові альпіністи, для виконання будівельних та інших робіт на висоті. 

Підприємство укладає договір на певний період. За цей час люди можуть оцінити, чи була робота ефективною та визначитись, чи продовжувати співпрацю. 

«Ми показуємо людям будинки, з якими вже працюємо 3-5 років, вони бачать там результат. Звичайно, не варто очікувати, що за місяць буде нова капітальна споруда», – наголосив керівник підприємства Дмитро Стусенко.

Звернутися за консультацією щодо укладання договору та дізнатися більше про послуги «Квартал-сервіс Лозова 2» можна за телефонами 050 596 89 54 або (05745) 2-77-67.

Адреса підприємства: Лозова, мікрорайон 3, буд 38, н/п №7.

Детальну інформацію можна дізнатись тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Квартал-сервис Лозовая 2 #Квартал-сервіс Лозова 2 #управитель #будинки #обслуговування #управління #послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...