• Головна
  • У Лозівський громаді Миколаївський ліцей стане філією
15:32, 17 червня

У Лозівський громаді Миколаївський ліцей стане філією

У Лозівський громаді Миколаївський ліцей стане філією

У Лозовій на сесії міськради 17 червня депутати затвердили рішення про припинення Комунального закладу «Миколаївський ліцей» і створення Миколаївської філії Комунального закладу «Лозівський ліцей № 1». Ступінь навчального закладу понизили до рівня початкової та базової середньої освіти, там навчатимуться учні 1-9 класів. Про це повідомили на сайті Лозівської міської ради.

У Лозівській тергромаді приводять у відповідність до чинного законодавства типи закладів освіти. Це передбачає новітнє законодавство, інформують на сайті Лозівської міської ради.

«Наразі у закладі за списком навчається 31 учень, кількість повних класів - 3. У разі комплектування станом на 1 вересня класів з кількістю учнів більше 5-ти, діти сядуть за парти й навчатимуться у цьому закладі, у іншому випадку – неповні класи, буде організовано підвіз шкільним автобусом до Лозівського ліцею № 1», – зазначила начальниця Управління освіти, молоді і спорту Вікторія Урванцева.

Довідка: повний клас для сільської місцевості - п'ять і більше учнів.

У лютому проходили громадські слухання щодо реорганізації ліцею у філію. Після слухань на адресу Управління освіти надійшло близько 20 індивідуальних і колективних звернень. Проти припинення діяльності Миколаївського ліцею зареєстрували 17 індивідуальних та 1 колективне звернення. Разом з тим ці ж члени громади висловилися за функціонування закладу у будь-якому статусі, у тому числі у статусі філії, йдеться у публікації.

Фото: сайт Лозівської міської ради

Читайте також: Квести, танці та концерт: як у Лозовій святкуватимуть День молоді та День Конституції

Лозівчан запрошують подивитися футбол на великому екрані

#Миколаїйський ліцей #реорганізація #Лозівська громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...