![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
10:34, 22 червня 2021 р.
Лозівчан запрошують на вело-фото-квест
![Лозівчан запрошують на вело-фото-квест Лозівчан запрошують на вело-фото-квест](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лозівчан від 14 до 35 років запрошують взяти участь у вело-фото-квесті. Його організовує Лозівський Центр молоді та хаб «PIXEL». Інформацію про проведення заходу розмістили у Фейсбуці.
Весело провести час запрошують усіх бажаючих від 14 до 35 років. Для участі лозівчани можуть сформувати команду (одна команда – 4 учасники) або приїхати самостійно і об'єднатися у команду на місці. Командою або без неї треба приїхати до Центру молоді (м-н 1, буд. 4А) 27 червня о 10.00. Далі на учасників чекає реєстрація та цікаві завдання квесту, кажуть організатори. Вони зазначають, що квест – це гарна можливість цікаво провести час та познайомитись з новими людьми.
За свої старання команди переможців отримають призи.
![Лозівчан запрошують на вело-фото-квест, фото-1 Лозівчан запрошують на вело-фото-квест, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Афіша з Фейсбуку
Читайте також: Квести, танці та концерт: як у Лозовій святкуватимуть День молоді та День Конституції
Лозівчанам на замітку: як захистити свої дані в інтернет-мережі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...