• Головна
  • 80 років вторгненню нацистів: у Лозовій вшанували пам’ять полеглих воїнів
13:21, 22 червня
10

80 років вторгненню нацистів: у Лозовій вшанували пам’ять полеглих воїнів

80 років вторгненню нацистів: у Лозовій вшанували пам’ять полеглих воїнів

У День пам’яті та скорботи у Лозовій на Меморіалі Слави пройшов мітинг. Лозівчани, керівництво тергромади та району 22 червня вшанували пам’ять полеглих воїнів Другої Світової війни, що розпочалася наступом нацистських військ 80 років тому. Мітинг завершився хвилиною мовчання та покладанням квітів. Учасники бойових дій не прийшли на захід. У ветеранській організації Лозівської громади пояснили, що фронтовики не прийшли через поважний вік.

Через поважний вік учасники бойових дій у Другій Світовій війні, які проживають на Лозівщині, не змогли взяти участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави у Лозовій.

«У нас залишилося вже 13 фронтовиків, «окопники» ми їх називаємо. Через те, що ветерани, які безпосередньо були учасниками боїв, зараз досить поважного віку, вони не можуть відвідувати подібні заходи. Але ми з ними постійно спілкуємось, підтримуємо», — говорить перша заступниця голови ветеранської організації Лозівської тергромади Олена Столяренко.

У мітингу та покладанні взяли участь «Діти війни» та «Ветерани праці». Вони пам’ятають страшні часи війни, окупацію гітлерівцями.

Як починалася війна на території СРСР, члени Лозівської ветеранської організації згадували під час зустрічі з нагоди початку війни.

Читайте також: У Лозовій, з нагоди 6-річчя, вшанували батальйон «Донбас»

У Лозовій відзначили День Перемоги

#мітинг #ветерани #початок війни #меморіал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Артем
22 червня, 19:44
Добрий вечір. У тексті новини є помилка, а саме тут "22 червня вшанували пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни, що почалася наступом нацистських військ 80 років тому." Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року. А 22 червня почалася Велика Вітчизняна війна. Чи у нас вже заборонено називати речі своїми іменами? Також незрозуміло навіщо видаляти публікацію з Інстаграма, складається враження, що ви чогось боїтесь.
РУСИЧ
23 червня, 01:11
СЛАВА ВСЕМ БОЙЦАМ  ИСПОЛНИВШИМ СВОЙ ДОЛГ В БОРЬБЕ С БОЛЬШЕВИЗМОМ  В ГОДЫ ВТОРОЙ МИРОВОЙ !
covid
23 червня, 10:59
Флаг ЛГБТ извршенцев  - это к войне тоже имеет отношение ?
Оголошення
live comments feed...