• Головна
  • Чому людям потрібно комплексне лікування від алкоголізму
Новини компаній
17:25, 22 червня 2021 р.

Чому людям потрібно комплексне лікування від алкоголізму

Новини компаній

Алкоголізм - це не примха і не вигадка, це хвороба, яка потребує серйозного лікування. Коли людина починає регулярно випивати, це свідчить про те, що у нього є якісь особисті травми, недопрацьовані проблеми, які не дають йому відчувати себе спокійно і щасливо. Важливо усвідомлювати, що алкоголіками стають ті, хто не може радіти життю, оскільки у них є травми і негативні емоції, від яких неможливо позбутися без допомоги фахівця.

Чому людям потрібно комплексне лікування від алкоголізму, фото-1

Якби люди вчасно зверталися до психолога, більшості проблем, в тому числі, залежностей можна було б уникнути. Але в нашому суспільстві досі відвідування психолога багато хто вважає примхою і безглуздою тратою грошей. Тому люди вважають за краще справлятися зі своїми проблемами самостійно. Але, оскільки у них немає необхідних знань, нічого не виходить. Життя стає все сірішим і нестерпнішим, приходить момент, коли хочеться знайти якийсь вихід, віддушину. І алкоголь стає найпростішим способом вирішення емоційних проблем. Він дарує ілюзію щастя, сприяє викиду великої кількості ендорфінів. Тому людина під час вживання відчуває себе радісно. Але після того як вплив спиртного закінчується, йому, навпаки, стає дуже сумно, виникають депресивні думки, параноя. Так відбувається через дефіцит ендорфінів. І, чим більше людина п'є, тим складніше йому відновиться фізично і морально.

Тому якщо людина почала вживати регулярно, вона не кине сама. Їй потрібна допомога психолога і нарколога, закритий стаціонар і довге лікування, яке має на увазі різні види реабілітації. Часто рідні алкоголіка цього не розуміють, тому кодують або підшивають залежного. Це погане рішення, оскільки не викорінює головну причину проблеми, при цьому може нашкодити психіці і здоров'ю.

Де лікувати від алкогольної залежності

Як і в будь-якому іншому місті в Києві лікування алкоголізму повинне проходити в спеціалізованій клініці, де для хворих створюють комфортні умови. Крім психологічної підтримки залежним дають медикаменти, за допомогою яких знімають абстинентний синдром, виводять токсини і підтримують функціонування організму. У свою чергу, психологічна допомога включає різні види терапій, на яких люди вчаться розуміти і приймати себе, опрацьовувати травми і жити щасливо без алкоголю.

У клініці доктора Кадирова використовується таке лікування, тому після нього люди змінюють своє життя і більше не вживають спиртне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...