• Головна
  • Предметний дизайн для елітних інтер'єрів
Новини компаній
11:00, 29 червня 2021 р.
Надійне джерело

Предметний дизайн для елітних інтер'єрів

Новини компаній
Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Замовити ексклюзивний декор від дизайн студії Романа Москаленка ☎  095 105 42 85

Родзинкою студії дизайну Романа Москаленка є виготовлення ексклюзивних предметів декору і творів сучасного мистецтва в різних стильових варіаціях для елітних інтер'єрів будинків або квартир.

Елітний інтер'єр володіє унікальною атмосферою і особливим стилем, який читається у всіх деталях. Наша перевага в тому, що ми не застосовуємо декор масового споживання який може нескінченно повторюватися в інших інтер'єрах автоматично понижаючи їх рівень. Ми займаємося персональною підготовкою і створенням предметів для Вашого інтер'єру, застосовуючи при цьому унікальні техніки декорування.

Елітний предметний дизайн

Предметний дизайн, різновиди сучасного мистецтва

Крім високої мистецької складової і відповідної якості виробів, елітний декор передбачає ексклюзивні техніки його виготовлення. Пропонуємо до Вашої уваги можливі варіанти для створення інтер'єрів преміум класу: застосування обвугленого дерева в кольорі з переливами і виділенням глибини рельєфу, інтер'єрні барельєфні панно, металізація сріблом різного роду декору (можливість нанесення срібла на кераміку, пластик, скло, камінь, метал і т. д.), настінний живопис і мозаїчні картини, кілька різних технологій в створенні сучасної скульптури.

Кожна з технік декорування унікальна, вони або кардинально модернізувалися, або були повністю розроблені нашими декораторами. Такий предметний дизайн є справжнім витвором сучасного мистецтва і буде радувати Вас довгі роки.

Предметний дизайн в інтер'єрі

Предметний дизайн відіграє важливу роль в інтер'єрі. Адже саме він і є останньою так званою "точкою над і" в загальній композиції інтер'єру, розставляючи необхідні акценти. Розмірковуючи про предметний дизайн, ми не маємо на увазі дизайн предметів або техніки декорування які асоціюються з масовим виробництвом.

Студія Романа Москаленка спеціалізується на створенні ексклюзивних елементів декору, які в подальшому складають ансамбль справжнього мистецтва. З огляду на Ваші побажання, ми підбираємо необхідні стильові рішення, обговорюючи і погоджуючи технологічну частину яка надалі впливатиме на цінову політику, терміни виготовлення та візуальні ефекти виробу.

Для нас немає певних рамок і неможливих для втілення ідей або завдань. Техніки, які ми застосовуємо з одного боку перевірені роками, а з іншого, ми постійно їх удосконалюємо. Все, що Вам здається нереальним, ми готові втілити в життя.

Замовляючи у нас інтер'єрний декор, Ви з упевненістю можете покладатися на наш професіоналізм, відповідальність і унікальність всіх запропонованих ідей. Зробити замовлення і ознайомитись з напрямком предметного дизайну, можна перейшовши на сайт - декорування. Будемо раді співпраці!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#предметний дизайн #найкращий предметний дизайн #дизайн-студія Романа Москаленка
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...