• Головна
  • Чемпіонат Харківщини: лозівські футболісти отримали перемогу на виїзді у Первомайському
14:27, 10 серпня 2021 р.

На Харківщині 7 серпня пройшли матчі 12 туру вищої ліги обласного чемпіонату з футболу. Гравці футбольного клубу «Лозова-Панютине» провели виїзну гру у Первомайському. Лозівчани зустрілися з первомайською командою — «Квадро» та виграли, повідомляють на сайті «Слобідського краю».

Команда «Лозова-Панютине» на виїзді у Первомайському з рахунком 1:2 перемогла у зустрічі з командою «Квадро». Перший тайм гри закінчився без забитих м’ячів, повідомляють на сайті «Слобідського краю». Після перерви рахунок відкрили господарі та лозівчани доволі швидко його зрівняли, а в кінці матчу забили ще один гол у ворота «Квадро». Остаточний рахунок зустрічі — 1:2.

Головний тренер «Лозова-Панютине» Сергій Лученцов, розповів, що перший тайм пройшов без голів. У другій половині гри було більше зручних моментів, щоб зрівняти рахунок і перемогти.

«Гра була, хороша, жива, ніхто не відсиджувався в обороні. І на 86-й з ауту віддали м’яч на Кирила Гребенюка, він увійшов у штрафний майданчик, обіграв десь чотирьох суперників і влучно пробив. Хороший гол вийшов, індивідуальний. Кирило емоційно відсвяткував цей гол, знявши футболку, за що отримав жовту картку. Нехай отримує такі жовті, аби забивав», — йдеться у публікації.

Первомайські гравці отримали поразку, оскільки не виконували установку тренера, говорить асистент головного тренера «Квадро» Артем Черняєв.

«Перший тайм вийшли, не використали свої моменти. Пропустили дві контратаки, втім вдало у нас зіграв воротар. У другому таймі внесли корективи, відкрили рахунок. Через чотири хвилини суперник зрівняв, а в кінцівці й забив переможний. Обидва голи прийшли просто з нічого», — пишуть на сайті «Слобідського краю».

Чемпіонат Харківщини: лозівські футболісти отримали перемогу на виїзді у Первомайському, фото-1

Команда «Лозова-Панютине» наразі на 4 місці турнірної таблиці Чемпіонату Харківської області, «Квадро» займає 3 позицію, повідомляють на сайті Харківської обласної асоціації футболу.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Перемоги у тайському боксі: лозівські спортсмени отримали медалі на чемпіонаті України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чемпіонат Харківської області з футболу #гра #матч #команда #"Лозова-Панютине" #перемога