• Головна
  • Державні аудитори перевірили діяльність ДП «Лозоваводосервіс»: які попередні висновки
15:56, 2 вересня 2021 р.

Державні аудитори перевірили діяльність ДП «Лозоваводосервіс»: які попередні висновки

Державні аудитори перевірили діяльність ДП «Лозоваводосервіс»: які попередні висновки

Східний офіс Державної аудиторської служби проводив аудит ДП «Лозоваводосервіс» й попередньо встановив, що тарифи на водопостачання обґрунтовані. Про це повідомив директор Дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко на сесії міськради 2 вересня. Аудит на підприємстві тривав з 31 травня по 30 липня 2021 року.

Державні аудитори провели перевірку діяльності ДП «Лозоваводосервіс». Остаточний звіт перевіряльників ще не готовий, повідомив керівник «Лозоваводосервісу» Володимир Кириченко. Попередньо, аудитори провели перевірку фінансової діяльності, дозвільної документації та розрахунки нових тарифів, що раніше планували затвердити, але цього не зробили. 

«Перевіряли первинну документацію — договори, накази, штатний розклад, звіти, інвентаризаційні описи, дорожні листи. Також перевірили розрахунки всіх тарифів за час роботи підприємства в тому числі й що подавалися, але не були прийняті у березні та у грудні 2020 року. За висновками, всі розрахунки обґрунтовані та відповідають чинному законодавству», — говорить директор ДП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко.

Аудитори також звернули увагу на заборгованість населення у 30 млн грн та рекомендують посилити претензійну роботу. Також перевіряльники виявили незадовільну роботу з абонентського обслуговування КП «ЖУК» й радили водяникам зі свого боку контролювати розрахункову дисципліну. Крім цього, під час перевірки підприємства, звернули увагу на значну зношеність основних засобів — обладнання, транспорту, мереж та недостатність коштів на оновлення. Аналізували й втрати води та зазначили позитивну тенденцію її зменшення. Також контролери відмітили позитивний ефект виконавчих заходів.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: У Лозовій планують підвищити тарифи на воду

У Лозовій збираються підвищити тариф на воду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тариф #вода #аудит #перевірка "Лозоваводосервіса"
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...