• Головна
  • Чим зайнятися дитині після школи у Лозовій (СПИСОК СЕКЦІЙ ТА ГУРТКІВ)
16:50, 7 вересня

Чим зайнятися дитині після школи у Лозовій (СПИСОК СЕКЦІЙ ТА ГУРТКІВ)

Чим зайнятися дитині після школи у Лозовій (СПИСОК СЕКЦІЙ ТА ГУРТКІВ)

З настанням нового навчального року практично всі лозівські батьки постають перед питанням: до якої секції чи гуртка можна віддати дитину. Редакція сайту 05745.com.uaпідготувала спецпроєкт, в якому зібрала  секції та гуртки, а також інші напрямки, куди запрошують дітей у Лозовій. 

  • ДЮСШ «Юність», майдан Соборності, буд. 1
Вид спортуТренерВік вихованцівРозклад занять
БіатлонВолодимир Олексійович Юдін9-10пн, ср 14:00 – 15:30, нд 12:35 - 14:05
ФутболВолодимир Валентинович Захарченко8 - 9вт, чт 13:30 - 15:00, сб 09:00 - 10:30
ФутболАндрій Миколайович Погребняк 8 - 14пт, ср 13:30 - 15:00, сб 09:00 - 10:30
ФутболАнтон В’ячеславович Кузьменко6вт, чт 14:00 - 15:30, нд 12:10 - 13:40
Черлідінг (відбір дівчат)Валентина Олександрівна Засікалова15 - 17ср 18:00  - 19:30, сб, нд 12:30 - 14:00
  • ДЮСШ «Олімпія», м-н 9, буд. 4
Вид спортуТренерРозклад занять Місце тренувань
Баскетбол Тетяна Павлівна Зотова

пн 15:30 - 17:00, 

вт 15:0 -17:00, 17:15 - 19:30 

ср 15:30 - 17.45, 18:00 - 20:15

чт 15:30 - 17:00

пт 15:30 - 17:45, 18:00 - 20:15

сб 09:00 - 10:30, 10:45 - 13:00, 13:15 - 15:30

ЛФ ХДАДК
БаскетболСергій Миколайович Нестеренко

пн 15:40 - 17:55

ср 15:40 - 17:55

чт 17:00 - 19:15 (ЛФ ХАДК)

пт 15:40 - 17:55

Ліцей №3
Вільна боротьбаСергій Васильович Беженов

пн 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

вт 14:30 - 16:00, 16:15 - 18:30

ср 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

чт 14:30 - 16:00, 16:15 - 18:30

пт 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

сб 08:00 - 09:30, 09:45 - 12:00 

ДЮСШ «Олімпія» м-н 9 буд 4
Вільна боротьбаМикола Іванович Головін

пн 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

вт 14:30 - 16:00, 16:15 - 18:30

ср 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

чт 14:30 - 16:00, 16:15 - 18:30

пт 14:30 - 16:45, 17:00 - 19:15

сб 09:45 - 12:00, 12:15 - 13:45

ДЮСШ «Олімпія» м-н 9 буд 4
Вільна боротьбаОлександр Олександрович Шаталюк

пн 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

вт 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

ср 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

чт 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

пт 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

сб 14:00 - 15:30, 15:45 - 17:15

ДЮСШ «Олімпія» м-н 9 буд 4
Волейбол Тетяна Василівна Рубан 

пн 17:15 - 19:30 (Ліцей №12)

вт 16:00 - 18:15, 18:30 - 20:45

ср 15:30 - 17:00 (Ліцей №12), 18:00 - 20:15 

чт 16:00 - 18:15, 18:30 - 20:45

пт 15:30 - 17:00 (Ліцей №12), 18:00 - 20:15 

сб 09:00 - 10:30 (Ліцей №4), 10:45 - 13:00 

Ліцей №4
ВолейболСергій Миколайович Яровий

вт, чт 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15

сб 10:00 - 11:30, 11:45 - 13:15

Ліцей №8
Гімнастика художняЮлія Олександрівна Чуєнко 

пн 14:00 - 15:30, 15:45 - 18:00, 18:15 - 20:30

вт 15:30 - 17:45, 18:00 - 20:15

ср 14:00 - 15:30, 15:45 - 18:00

чт 15:30 - 17:15, 18:00 - 20:15

пт 14:00 - 15:30, 16:00 - 18:15

сб 09:00 - 10:30, 10:45 - 12:15, 12:30 - 14:00

Ліцей №7
Гімнастика художняАнгеліна Андріївна Бондаренко 

пн 17:00 - 18:30, 13:30 - 15:00, 15:15 - 16:45, 18:45 - 20:15

вт 13:30 - 15:00, 15:15 - 16:45, 17:00 - 19:15

ср 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

чт 13:30 - 15:00, 15:15 - 16:45, 17:00 - 19:15

пт 13:30 - 15:00, 15:15 - 16:45, 17:00 - 18:30

сб 09:00 - 11:15

Ліцей №7
ДзюдоВ'ячеслав Владиславович Багінський

пн 14:15 - 15:45, 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

вт 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

ср 14:15 - 15:45, 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

чт 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

пт 14:15 - 15:45, 16:00 - 17:30, 17:45 - 20:00

сб 09:00 - 10:30, 10:45 - 13:00

ДЮСШ «Олімпія»  м-н 1, буд. 17
ДзюдоОлександр Олексійович Молодан  

пн 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15, 18:30 - 20:00

вт 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15, 18:30 - 20:00

ср 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15, 18:30 - 20:00

чт 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15, 18:30 - 20:00

пт 15:00 - 16:30, 16:45 - 18:15, 18:30 - 20:00

сб 09:00 - 10:30, 10:45 - 13:00

Ліцей №1
ФутболЮрій Анатолійович Чуйко 

пн 14.40-16.10, 16.30-18.00

ср 14.40-16.10, 16.30-18.00

пт 14.40-16.10, 16.30-18.00

Ліцей №12
ФутболЄвген Вячеславович Кривошеєв 

пн 14.45-16.15, 16.30-18.00

ср 14.45-16.15, 16.30-18.00

пт 14.45-16.15, 16.30-18.00

Ліцей №4
Таїландський бокс

пн 14.15-15.45, 16.00-17.30, 17.45-20.00

вт 16.00-17.30, 17.45-20.00

ср 14.15-15.45, 16.00-17.30, 17.45-20.00

чт 16.00-17.30, 17.45-20.00

пт 14.15-15.45, 16.00-17.30, 17.45-20.00

сб 9.00-10.30, 10.45-13.00

ДЮСШ «Олімпія» м-н 9, буд. 2
ШахиАндрій Вікторович Калюжний 

пн 14.00-15.30, 15.45-18.00, 

вт 14.00-15.30, 15.45-18.00

ср 14.00-15.30, 15.45-18.00

чт 14.00-15.30, 15.45-17.15, 17.30-19.45

пт 16.30-18.45

сб 8.00-9.30, 9.45-11.15, 11.30-13.45

ДЮСШ «Олімпія» м-н 9, буд. 4

Крім спортивних відділень у місті, ДЮСШ проводить тренування у селах та селищах Лозівської тергромади.

  • Баскетбольний клуб «Восток» 

У БК «Восток» проводять набір юнаків 2010, 2011, 2012 років народження. Тренування проходять у Лозівському міському Палаці культури. Розклад такий:

  • 2010 рік народження - понеділок, середа, п'ятниця з 14:00 до 15:30;
  • 2011, 2012 роки народження - з вівторка по четвер з 14:00 до 15:00, субота 09:00 до 11:00.

Кількість місць обмежена. Тренер Володимир Донський, телефон: 050 829 48 77

  • Лозівська школа мистецтв

Лозівська школа мистецтв запрошує дітей з першого класу на вивчення наступних напрямків:

  • фортепіано
  • гітара
  • акордеон
  • баян
  • балалайка
  • домбра
  • бандура
  • скрипка
  • саксофон
  • хорове відділення
  • відділення образотворчого мистецтва

Адреса: Лозова, м-н 2, будинок 17, 3 поверх.Телефон для довідок (05745) 2-58-73

  • Лозівська художня школа

Лозівська художня школа вчить станковому образотворчому мистецтву дітей з першого класу. Термін навчання у школі - 7 років. Під час проходження курсу діти вивчають безліч напрямків, таких як:

  • малюнок
  • живопис
  • композиція
  • скульптура
  • історія мистецтва

Адреса школи: вул. Ярослава Мудрого, 21. Телефон для довідок (05745) 2-62-19.

  • Палац дитячої та юнацької творчості

Список гуртків:

ПедагогГуртокКількість гуртків
Тетяна Юріївна Архіпова Психологія1
Вікторія Миколаївна Акименко Вокальне мистецтво2
Альбіна Альбертівна Бодрова Зразковий ансамбль танцю «Веснянка»5
Олександр Анатолійович Бершак Початкове технічне моделювання2
Михайло Вілленович Бубир Початкове технічне моделювання1
Михайло Валентинович В’язовий Становлення. Пост №11
Юлія Володимирівна Вялкова Хореографічне мистецтво5
Євген Федорович Гаманов Становлення. Пост №12
Людмила Леонідівна Гангур Початкове технічне моделювання5
Андрій Вікторович Гляненко Вокальне мистецтво2
Сергій Борисович Голощапов Джура1
Сергій Олександрович Даниленко Юні скаути2
Олена Сергіївна Діденко Вокальне мистецтво2
Наталія Олексіївна Єфімова Дебати1
Інна Станіславівна Жукова Лідер2
Сергій Іванович Жуков Декоративно-ужиткове мистецтво2
Олена Вікторівна Кононенко Кононенко Олена Вікторівна2
Олена Вікторівна Кононенко Дебати2
Альона Василівна Коляда Вокальне мистецтво5
Вероніка Євгеніївна Коляда Декоративно-ужиткове мистецтво4
Олена Василівна Коновалова Дитяче телебачення2
Олена Василівна Коновалова Лідер2
Ксенія Володимирівна Кукузенко Виготовлення іграшок-сувенірів2
Галина Володимирівна Лоскутова Літературне краєзнавство1
Валентина Іванівна Луговська Декоративно-ужиткове мистецтво1
Владислав Віталійович Луппов Атлетична гімнастика2
Інна Володимирівна Лелюх Декоративно-ужиткове мистецтво1
Тетяна Сергіївна Лятіф-Заде Декоративно-ужиткове мистецтво5
Маргарита Сергіївна Мельниченко Зразковий ансамбль танцю «Веснянка»4
Віктор Вікторович Метеленко Джура1
Ганна Сергіївна Невенкіна Декоративно-ужиткове мистецтво1
Віта Михайлівна Пікалова Літературне краєзнавство1
Ольга Миколаївна Радіонова Міні-театр «Юність»3
Олександр Сергійович Риженко Історичне краєзнавство2
Тетяна Василівна Сисенко Декоративно-ужиткове мистецтво1
Зоя Іванівна Сліпченко Виготовлення іграшок4
Ольга Віталіївна Спичак Зразковий ансамбль танцю «Веснянка»5
Валерія Анатоліївна Тарасова Живопис4
Ірина Юріївна Тарасенко Образотворче мистецтво4
Олексій Миколайович Терещенко Пішохідний туризм1
Ірина Федорівна Фархутдінова Живопис2
Вікторія Василівна Чернявська Декоративно-ужиткове мистецтво1
Наталія Валеріївна Христенко Зразковий ансамбль танцю «Веснянка»2
Любов Петрівна Шеремет Клуб творчого розвитку «Малюк»2
Ольга Володимирівна Яременко Клуб творчого розвитку «Малюк»2

Адреса ПДЮТ: м. Лозова, м-н 5, тел. (057 45) 7-46-92.

  • Станція юних натуралістів

«Лозівська станція юних натуралістів Лозівської міськради» пропонує відвідувати гуртки за адресою: м-н 1, буд. 1 (в районі Ліцею № 12).

ГуртокВік вихованцівКількість занять на тижденьГрафік роботи закладу
Фітодизайн 12-172 заняття по 2 години

понеділок – п’ятниця з  з 08.00 до 17.30, субота з 9.30 до 16.00

Робота гуртків з 13.30  до 17.30

Юні акваріумісти14-172 заняття по 2 години
Юні квітникарі11- 142 заняття по 2 години
Декоративно-ужиткове мистецтво6-102 заняття по 2 години
Природа рідного краю 7-102 заняття по 2 години
Флористика та фітодизайн інтер’єру12-172 заняття по 3 години
Юні орнітологи11-172 заняття по 3 години

Юні охоронці природи

11-142 заняття по 3 години

Читайте також: Знову переможці: відеороботу лозівських юних медійників оцінили на міжнародному фестивалі

Без перерви на канікули: чим лозівчани можуть займатися у ДЮСШ та на стадіоні влітку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #мистецтво #освіта #позашкільне навчання #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...