• Головна
  • Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих
Реклама
09:00, 10 вересня 2021 р.

Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих

Реклама
Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих

Лозівський Центр танцю і спорту «Snake» розпочинає новий сезон. І дітей і дорослих запрошують на танці, фітнес, пілатес, йогу, джампери, літаючий фітнес Банджі та багато іншого. У центрі працюють тільки сертифіковані тренери з досвідом роботи, тому за результат переживати не доведеться. До Дня фізичної культури і спорту засновниця центру сертифікований хореограф і сертифікований суддя, двічі володарка титулу «Людина Року» Вероніка Логвиненко розповіла, скільки напрямків працює у «Snake» та чим у цьому сезоні дивуватимуть маленьких та дорослих лозівчан.

Центр танцю і спорту «Snake» справжній рай для тих, хто хоче реалізувати свій потенціал, розвивати талант та тримати фігуру у тонусі. Крім цього, у центрі безліч переваг – є 3 танцювальних зали, кімната для танцюристів і зал очікування для батьків юних танцюристів. Тож обирайте напрямок, який підходить саме вам та вашій дитині.

Заняття для дітей

  • Сучасна хореографія для дітей 5-16 років – тренерка Вероніка Логвиненко

Танцювальний колектив під керівництвом Вероніки Логвиненко, виграв більше сорока кубків, зокрема Гран-прі Григорія Чапкіса (Київ), Гран-прі Амадора Лопеса (Болгарія), Гран-прі (Грузія, Батумі).

На заняттях танцями діти допомагають підвищити тонус м'язів і поліпшити їхню роботу, формують правильну поставу, підвищують гнучкість, розвивають вміння тримати рівновагу і координацію.

Окрім фізичних переваг танці допоможуть розкрити і розвинути талант дитини, адже такі заняття сприяють інтелектуальному і емоційному розвитку дівчат. Також у процесі навчання та виступів зростає впевненість у собі та самоповага.

Відвідуючи заняття у Центрі танцю і спорту «Snake» дитина також навчиться комунікабельності, адже вона постійно знаходитиметься у дружньому колективі та разом з однолітками відвідуватимерізні фестивалі та конкурси, а також братиме участь у різних тематичних вечірках.

Телефон для запису: 066 170 33 03 або у повідомлення і Інстаграм @veronika_logvinenko8801

Центр танцю і спорту «Snake» у Інстаграм: @snake__center_dance_sports

  • Підлітковий фітнес (стрибки на джамперах, йога у гамаках, літаючий фітнес «Банджі») – тренерка Олена Мірошниченко
  • Стрибки на джамперах

Заняття на джамперах спалюють на 30% калорій більше, ніж на заняттях у звичайному взутті. Також ці заняття дозволяють підтягнути сідниці і живіт, під час стрибків задіюються не лише м'язи ніг, а і живота, і навіть рук. Крім того, тренування в цих черевиках проходять динамічно і весело.

  • Йога у гамаках

Під час занять йогою у гамаках знімається напруга з хребта, такі заняття покращують розтяжку, спритність та гнучкість, а також тренують вестибулярний апарат. Корисні ці заняття і для тих, хто має варикоз на ногах, адже під час занять зменшується навантаження на ноги.

  • Літаючий фітнес «Банджі»

Банджі-фітнес спалює близько 1000 калорій за одне заняття, тому він  ефективний для схуднення. Під час тренування зміцнюються м'язи преса, сідниць, ніг і спини. Також банджі-фітнес добре розвиває координацію, витривалість, баланс і зміцнює вестибулярний апарат.

Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих, фото-5

Інстаграм: @trener_alyona

  • Школа акторської майстерності для дітей - викладачка Вікторія Харченко

Якщо дитина вміло розповідає казки та вірші, танцює та співає, або хоче цьому навчитися - вам у студію акторської майстерності "Феєрія". На заняття запрошують дітей 4-10 років. На заняттях діти розвиватимуть акторську майстерність, навчаться грати у театрі тіней та ляльковому театрі. Для дітей передбачили цікаві екскурсії, а для батьків - вистави від маленьких акторів та тематичні вечірки.

Більше інформації за телефоном: 0501999304, Інстаграм: @victoria.kharchenko.tamada

Для дорослих

Kango fit та Fly yoga - тренер Олена Мірошниченко

Kango fit допоможе позбутися жирових відкладень та попрацювати над усим тілом. Також заняття допомагають поліпшити поставу, а регулярні тренування - зміцнити серцево-судинну систему.

Fly yoga - один із способів залишатися у формі і боротися зі стресом. Тренування знімуть навантаження з суглобів, покращить гнучкість, допоможуть позбутися зайвої ваги.

Інстаграм:  @trener_alyona

  • "Mind body Yoga» - тренерка Вікторія Гнатко

MindBody/ Yoga це система оздоровлення організму, спрямована на формування здорового хребта, розвиток гнучкості і координації, поліпшення рухливості суглобів і вестибулярного апарату. Програма включає в себе елементи стретчинга, йоги, пілатесу, дихальну гімнастику, очисні практики, вправи на витривалість і баланс, партерну гімнастику і елементи боді-балету, психофізичні практики, спрямовані на релаксацію і енергізацію. Прокачування і зміцнення силовими тренуваннями з власною вагою.

MindBody/ Yoga дає новий погляд на себе і навколишній світ. Людина вчиться усвідомлювати себе, свої справжні потреби, заново пізнає своє тіло і стає ближче до самої себе. Займаючись з Вікторією Гнатко людина знайде спокій, почуття впевненості та відповідальності, розвине силу волі. Найголовніше, на заняттях усе роблять усвідомлено. Направляючи увагу всередину себе, відчуваючи кожну клітинку тіла, людина стає господарем власного тіла і своєї долі.

Запис за телефоном 095-371-39-86 або в особисті повідомлення @viktoria_gnatko

  • Школа східного танцю «Fareeda» - тренерка Анастасія Орлова

Окрім фізичного навантаження східний танець дозволяє подбати про здоров'я, проводячи час з користю. Рухи, на яких заснований танець живота сприяють зміцненню м'язів і зв'язок, а також позитивно впливають на внутрішні органи. Під час танцю живота відбувається спрямований вплив на м'язи черевного преса і малого тазу. Вже через невеликий проміжок часу можна буде помітити, що плечовий пояс, грудні м'язи, а також суглоби і зв'язки стали міцнішими і витривалішими.

Інстаграм: @anast.fareeda_lozova

Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих, фото-6
  • Pilates 30+ 40+ 50+, Yoga, fitness mix - тренерка Марина Новікова

Заняття пілатесом з тренеркою Мариною Новіковою позитивно вплинуть на осанку, приведуть тіло у тонус за рахунок регулярних тренувань, а також зміцнять м'язів та збільшать їхню силу. Кожна вправа виконується з особливою увагою до правильної техніки дихання і контролю черевних м'язів.

«Balance Yoga» – тренерка Наталя Маслова

Йога сприяє зняттю болю і позитивно впливає на хребет: усуває напругу, підвищує гнучкість, покращує поставу і позбавляє від його викривлень. Цей вид спорту добре впливає на всі системи організму.

Інстаграм: @maslovva.n

Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих, фото-7

Exotic pole dancing – тренерка Інна

Exotic pole dancing – вид танцю з елементами акробатики та гімнастики. Ті, хто відвідують ці заняття зможуть навчатися пластичним рухам та одночасно укріпити майже усі м’язи. Окрім фізичних переваг танцівниці можуть стати більш впевненими у собі, зможуть розкрити свою індивідуальність і виплеснути накопичені емоції назовні.

Інстаграм: @_bondarenko__inna

Fitness mix – тренерка Дар'я Ікаєва

Fitness mix – поєднання різних видів тренувань для кращого результату. На fitness mix є змога спробувати себе у різних видах фітнесу та швидко позбутися зайвих кілограмів, зробити тіло підтягнутим та рельєфним.

Інстаграм: @daria___leto_

Pump Fit Mix– тренерка Ольга Калітіна

Інструктор групових програм Ольга Калітіна веде тренування за напрямком Pump Fit Mix. Це унікальна система силового  та функціонального фітнесу, яка представляє собою мікс різних видів тренувань, а саме: Body Sculpt - тренінг проводиться з використанням степ-платформи, гантелей, гумових еспандерів та без обтяження; Body Pump - тренувальна програма з міні-штангою; функціональні тренування ( кругові ті HIIT). За допомогою регулярних занять вдається позбутися зайвих кілограмів, наростити оптимальний об’єм м’язів, підтримувати здоровий рельєф тіла.

При інтенсивному виконанні комплексу вправ, протягом одного тренування (40-60 хвилин) вдається витрачати до 500 калорій.

Інстаграм: @blackok.lola

Фітнес Аеробіка – тренерка Інна Білик

Фітнес аеробіка – це спеціально розроблена програма тренування, де всі вправи виконують під музику. Вправи допомагають прискорити обмін процесів, укріпити судини і підтягнути шкіру. Фітнес аеробіка допомагає ефективно і швидко скинути зайву вагу.

Інстаграм: @innulya_biluk

Запальні танці, йога, фітнес, джампери та пілатес: Центр танцю і спорту «Snake» у Лозовій запрошує дітей та дорослих, фото-8

Tabata fitness mix – тренерка Оксана Сеневич

У цьому виді фітнесу комбінують тренування разом з високоінтенсивними інтервальними вправами. Такі тренування задіюють усі м'язові групи, розвивають витривалість і прискорюють метаболізм.

Обирайте Ваш напрямок та Вашого тренера та записуйтесь на тренування за телефонами: 0665410921 та 066 170 33 03

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#snake #центр танця та спорту #танці у Лозовій #фітнес у Лозовій #танцы Лозовая #Вероника Логвиненко #фитнес в Лозовой #куда записаться на фитнес в Лозовой
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...