• Головна
  • До професії призвела хвороба домашнього улюбленця: ветеринарка Яна Шаповалова лікує тварин та надає онлайн-консультації у Лозовій
Реклама
09:00, 21 вересня 2021 р.

До професії призвела хвороба домашнього улюбленця: ветеринарка Яна Шаповалова лікує тварин та надає онлайн-консультації у Лозовій

Реклама
До професії призвела хвороба домашнього улюбленця: ветеринарка Яна Шаповалова лікує тварин та надає онлайн-консультації у Лозовій

З ветеринарною справою Яна Шаповалова вперше познайомилась ще у шкільні роки, коли її домашній пес захворів й тварину повели до ветлікаря. Дівчина вперше побачила, як працює клініка й з дозволу батьків почала її відвідувати та допомагати лікарям, адже твердо вирішила, що стане ветеринаром. Згодом дівчина здобула вишу освіту, набула навичок, досвіду у лікуванні чотирилапих пацієнтів та переїхала до Лозової. У місті Яна продовжує займатись улюбленою справою — лікуванням тварин. Ветеринарка радить власникам тварин приводити домашніх улюбленців на огляд, щоб попередити складні захворювання. Для зручності клієнтів Яна Шаповалова проводить онлайн-консультації (Viber, Zoom, Mesenger). А у екстрених випадках ветлікар готова прийняти чотирилапих пацієнтів у клініці.

  • Випадок, що підштовхнув до вибору професії

Яна Шаповалова народилася та виросла у Харкові, де вперше потрапила до ветеринарної лікарні, бо захворів домашній пес. У клініці дівчина, яка на той час ходила до 9 класу, вирішила, яку професію обере для себе.

«Коли захворів домашній пес, ми з батьками поїхали у клініку і там вперше побачила, як це все працює, як лікар поводиться з тваринами. Для мене було незрозумілим, як лікар розуміє тварин, які не можуть балакати, як зрозуміти що відбувається з твариною? Мені це дуже зацікавило й тоді я вирішила що стану лікувати тварин, хоча батьки мріяли, що я стану стоматологом», — говорить ветеринарка Яна Шаповалова.

Бажання та зацікавленість ветеринарною справою подолали бажання батьків, Яні дозволи відвідувати клініку й допомагати ветлікарям. Це були перші навички та досвід, школярку «затягнуло» у ветеринарію.

До професії призвела хвороба домашнього улюбленця: ветеринарка Яна Шаповалова лікує тварин та надає онлайн-консультації у Лозовій, фото-1
  • Перше місце роботи

Згодом Яна вступила до Харківської державної зооветакадемії. Навчалася й паралельно працювала у ветклініці асистенткою ветеринарного лікаря. Яна допомагала притримувати тварин на прийомі, набирати ліки, робити уколи, щеплення. Таким чином дівчина проходила стажування, що стало у нагоді, коли завершувала навчання у зооветакадемії та проходила магістратуру.

Перше місце роботи Яна знайшла у Мерефі, де відкрилася нова клініка для тварин. Пізніше ветеринарка працювала в одній з харківських клінік, де було сучасне обладнання для діагностики та більше можливостей для розвитку професії. Згодом Яна Шаповалова з чоловіком переїхали у Лозову. Тут стала працювати у «Ветеринарній клініці кота Леопольда».

Людей, які розуміються на правильному догляді за домашніми улюбленцями, не так багато, говорить ветеринарка. Звісно, наші люди полюбляють своїх тварин, але не завжди знають та розуміють, як їх утримувати, виховувати, стежити за станом здоров’я. Яна Шаповалова радить кілька разів на рік приводити тварин на огляд до ветлікаря.

  • Чому тваринам потрібний регулярний медогляд

Тваринам, як і людям, треба кілька разів на рік проходити медичне обстеження. Це потрібно, щоб вчасно виявити або попередити захворювання, які власники тварин можуть не помічати й не зрозуміти.

«Бажано раз на пів року приводити тварину на огляд до терапевта, це лікар загальної практики. Вам пояснять, які аналізи потрібно здавати (кров, сеча). Профогляд обов’язково потрібно проходити. Наприклад, у Америці і Європі господарі тварин відповідальні та часто приносять їх до ветлікаря на огляд, інакше - штраф», — говорить Яна Шаповалова.

До професії призвела хвороба домашнього улюбленця: ветеринарка Яна Шаповалова лікує тварин та надає онлайн-консультації у Лозовій, фото-2

На медогляді ветлікарі дивляться стан шерсті, зубів, вух, очей. Також потрібно проводити УЗД, щоб обстежити стан внутрішніх органів чотирилапих вихованців.

Власникам тварин потрібно відповідально ставитися до своїх вихованців, тоді вони  не приноситимуть зайвого клопоту своїм господарям, які у свою чергу, будуть спокійніші, коли тварина здорова.

  • Як отримати пораду ветлікаря без відвідин клініки

Ветеринарка Яна Шаповалова лікує у клінііці та консультує в онлайн-режимі. Ця послуга платна, але буде зручною, якщо людина не хоче або не має змоги прийти до клініки.

Також онлайн-консультації з Яною Шаповаловою мають багато переваг:

  • спілкування з ветлікарем у зручний час та без запису і черги у клініці;
  • протягом тижня після консультації можна ставити запитання, щодо домашнього вихованця;
  • ветлікар допоможе зупинити паніку власника тварини й спокійно вирішити проблему зі здоров’ям;
  • в екстрених випадках ветлікарка у не робочий час може прийняти тварину у клініці (до 22:00).

Крім того, лозівчани, які тримають домашніх котів та собак, можуть дізнатися, як правильно виховувати та доглядати за цуциками та кошенятами. Також Яна Шаповалова пояснить, коли краще парувати тварин й планувати їхню вагітність та приймати пологи.

Зв’язатися з ветлікаркою й отримати фахову допомогу можливо за телефоном: 0509841211 (Viber, Zoom, Mesenger та іншим сервісом зв’язку).

Корисну інформацію про догляд за тваринами можна отримати на сторінці Яни Шаповалової в Інстаграм.

Лікарка приймає у "Поліклініці кота Леопольда" за адресою: бульвар Шевченка, 11Б. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#домашні тварини #ветеринар #Яна Шаповалова #допомога тваринам #онлайн-консультації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...