• Головна
  • Де і як у Лозовій хворі на діабет отримуватимуть інсулін з 1 жовтня
14:20, 27 вересня 2021 р.

Де і як у Лозовій хворі на діабет отримуватимуть інсулін з 1 жовтня

Де і як у Лозовій хворі на діабет отримуватимуть інсулін з 1 жовтня

Лозівські пацієнти, які мають діагноз цукровий діабет, з 1 жовтня можуть отримувати інсулін в аптечних пунктах КП «Лозівська муніципальна аптека». Аптека має угоду з Національною службою здоров’я України, повідомив директор КП «Лозівська муніципальна аптека» Дмитро Загребельний. Препарати інсуліну видаватимуть за програмою «Доступні ліки» безплатно або з доплатою, яку потім НСЗУ компенсує аптекам.

Пацієнтам із цукровим діабетом з 1 жовтня відпускатимуть інсуліни за електронним рецептом. Щоб отримати інсуліни за програмою «Доступні ліки», пацієнту потрібно:

  • відвідати ендокринолога;
  • мати складений ендокринологом індивідуальний план лікування, де лікар призначає тип та дозування інсуліну і вносить ці дані в електронну систему охорони здоров’я;
  • отримати електронний рецепт в ендокринолога або свого сімейного лікаря. Рецепт надходитиме пацієнтові у формі СМС-повідомлення;
  • прийти та отримати інсуліни у будь-якій аптеці у будь-якому населеному пункті, без прив’язки до місця реєстрації пацієнта та місця роботи лікаря, який видав електронний рецепт.
Де і як у Лозовій хворі на діабет отримуватимуть інсулін з 1 жовтня, фото-1

«Людині, так само, як за програмою «Доступні ліки», приходитиме СМС на телефон. З цією СМС, хоч у Харкові, Львові чи Києві, будь-де можливо отримувати ліки, де зручно. Тільки при умові, якщо аптека уклала договір з НСЗУ»,  говорить директор КП «Лозівська муніципальна аптека» Дмитро Загребельний

На сайті міськради зазначили, лозівські діабетики з 1 жовтня можуть отримати препарати у 5 аптечних закладах КП «Лозівська муніципальна аптека». Адреси аптек:

  • Аптека № 1 — м. Лозова, м-н 2, б.15;
  • Аптека № 115 — м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 11;
  • Аптечний пункт № 2 — м Лозова, м-н 4, б.25, пол. відділення № 1;
  • Аптечний пункт № 6 — смт Орілька, вул.Заводська,15, амбулаторія;
  • Аптечний пункт №8 — смт Панютине, вул. Матросова,43, амбулаторія.

Де є найближча аптека з «Доступними ліками» можна перевірити на сайті НСЗУ у розділі Е-дані. Аптека повинна мати договір з НСЗУ за напрямом реімбурсації (відшкодування вартості) інсулінів, повідомляють на сайті НСЗУ. Чи має аптека такий договір можна буде уточнити за номером — 16 77.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: У вересні у лозівчан можуть виникнути складнощі з інсуліном

Які вакцини від COVID-19 медики рекомендують лозівчанам різного віку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інсулін #доступні ліки #Лозівська мунуципальна аптека #діабет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...