• Головна
  • Чому ми хворіємо? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська
Реклама
09:15, 30 вересня 2021 р.

Чому ми хворіємо? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська

Реклама
Чому ми хворіємо? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська

Зараз осінь – час вірусів. А ви помічали, що одні люди хворіють частіше, а інших все обходить стороною? І вони залишаються здоровими, не дивлячись на пандемію вірусів. Чи чули такий вислів: «всі хвороби від нервів?» Як казав Сократ: «тіло не хворіє окремо від душі».  Дуже часто фізичне захворювання виникає не тільки від вірусів, екології, нездорової їжі, але і від вторинних вигод, внутрішніх конфліктів, психологічних травм, батьківських програмувань, самонавіювання і установок. Варто приділити увагу кожному пункту, але сьогодні ми поговоримо про найважливіше – те, що відбувається кожен день з кожним з нас.

Найбільше на здоров'я впливають емоції, які ми найчастіше відчуваємо. Чому так відбувається? Хвороба – це найбільш наочний сигнал, завдяки якому ми можемо зрозуміти що йдемо не туди.

Будь-яка хвороба починається з невдоволення чимусь або кимось. Якщо це триває довгий час, то біль у душі росте, якщо ми не чуємо свої емоції, або їх «гасимо», то організм видає нам проблему, щоб ми звернули увагу «на себе». Людський організм досконалий, будь-яка хвороба – крик про допомогу!

Подивіться таблички і ви зможете відстежити які ваші емоції потребують виходу і опрацювання.

Природньо, якщо ви розумієте що ваша хвороба носить психосоматичний характер, не варто все перекладати на це. Тіло потрібно лікувати препаратами. Але щоб хвороба не прийняла хронічну форму – треба лікувати причину – ваш емоційний стан.

Більш докладно я розповідаю про це у своєму блозі.

Подолати негативні емоції – допоможе марафон

На марафоні, який проходитиме у блозі, ви зможете самостійно опрацювати багато негативних емоцій, які не дають вам бути здоровими, багато заробляти і отримувати задоволення від життя!

Підписуйтесь на блог, якщо досі ще не зробили цього!

З любов'ю Ваш психолог Анна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Психолог Анна Курявська #психолог у Лозовій #консультація психолога у Лозовій #психолог в Лозовой #контакты #марафон по психологии Лозовая
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...