
13:12, 29 вересня 2021 р.
На замітку лозівчанам: з 1 жовтня водії мають вмикати ближнє світло фар вдень

З 1 жовтня по 1 травня на заміських дорогах водії мають вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Про це нагадали на сторінці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Фейсбук.
Через скорочення світлового дня і погодні умови виникає необхідність підвищити видимість автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

«Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня дане положення є обов’язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як в світлий час доби, так і в темний», – йдеться у публікації.
Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини
Читайте також: Гроші або машина: на Лозівщині судитимуть двох чоловіків, які погрожували чоловіку розправою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Розширювальні баки для опалення як вибрати правильний об’єм
Новини компаній
09:30
Фантазії та Lovense Lush 3 – втіли свої бажання
Новини компаній
16:30
14 вересня
19:00
13 вересня
12:13
13 вересня
14:55
11 вересня