• Головна
  • З урологічними проблемами не варто чекати: у Лозовій приймає та лікує уролог Олександр Шайко
Реклама
10:00, 1 жовтня 2021 р.

З урологічними проблемами не варто чекати: у Лозовій приймає та лікує уролог Олександр Шайко

Реклама
З урологічними проблемами не варто чекати: у Лозовій приймає та лікує уролог Олександр Шайко

Урологічні проблеми можуть сильно позначитися на якості життя не тільки чоловіків, а й жінок. Проблеми з сечостатевою системою можуть бути у чоловіків без симптомів, говорить лікар-уролог вищої категорії з 20-річним стажем роботи Олександр Шайко. Людям варто взяти за правило 1 раз на 2 роки відвідувати лікаря-уролога для профілактичного огляду, щоб надалі не довелося боротися з важкими хворобами. Лікар-уролог Олександр Шайко проводить консультації та прийом пацієнтів у Лозовій по вул. Благовіщенській, буд. 15 Попередньо записатися можна за телефоном 050-613-05-23. Крім того, Олександр Шайко проводить окрему ультразвукову діагностику (УЗД) органів черевної порожнини, молочної та щитоподібної залоз.

Лозівчани можуть запобігти серйозним захворюванням сечостатевої системи, якщо відвідуватимуть уролога для профілактики. Профілактика важлива, оскільки більшість урологічних хвороб у початковій стадії можуть протікати безсимптомно, говорить лікар-уролог Олександр Шайко. Вчасно виявити те чи інше урологічне захворювання — означає, зберегти не тільки своє здоров’я, а й кошти на лікування.

Людям необхідно звертатися до уролога з таких причин:

Порушення сечовипускання (біль, часте сечовипускання, нічне сечовипускання, утруднення). У чоловіків це може бути ознакою проблеми з залозою простати — простатит, гіперплазія простати (аденома). Хвороба може виникнути у будь-якому віці. Гіперплазія простати (аденома), як правило, розвивається після 45 років. Ці хвороби можуть протікати без якихось проявів.

Домішки крові у сечі бувають при різних урологічних захворюваннях. Зміна кольору сечі - це одна з важливих ознак і може бути першою ознакою злоякісних захворювань. Тому, найперше лікар-уролог перевіряє пацієнта саме на онкозахворювання.

«Таке захворювання може бути безсимптомним. З’явилася кров у сечі, терміново звертайтесь за меддопомогою. Можливо, почався запальний процес, сечокам’яна хвороба. В першу чергу ми перевіряємо пацієнта, щоб виключити онкопроцес, оскільки гематурія (домішки крові у сечі) є «маркером» злоякісних захворювань», — говорить лікар-уролог Олександр Шайко.

З урологічними проблемами не варто чекати: у Лозовій приймає та лікує уролог Олександр Шайко, фото-1

Нетримання сечі у жінок часто пов’язане з гінекологічними проблемами. На початкових стадіях нетримання сечі можна вирішити консервативно — фізпроцедурами, таблетованими препаратами. Якщо проблема досить занедбана, тоді лікар-уролог пропонуватиме оперативне втручання. Чим раніше жінка звернеться, тим кращим буде результат, говорить Олександр Шайко.

Порушення еректильної функції у чоловіків може проявлятися у будь-якому віці й має безліч причин — органічні, психогенні. Пацієнтові призначають медикаментозне лікування після чого, у більшості випадків чоловіки повністю виліковуються.

Підозра на інфекції, що передаються статевим шляхом може виникнути, після незахищеного статевого акту. Якщо вчасно не звернутися за лікуванням статевих інфекцій, вони можуть переродитися у досить серйозні захворювання. Люди мають бути соціально відповідальними, лікуватися, щоб не заразити інших. Якщо у людини є якісь сумніви, лікар-уролог Олександр Шайко радить прийти та здати аналізи на виявлення урогенітальних інфекцій.  

Профілактичне звернення чоловіків після 50 років. Після цього віку зростає ймовірність захворювання чоловічої статевої системи. Захворювання бувають як доброякісні, так і злоякісні. Наприклад, аденома та рак простати — часто з’являються у чоловіків після 50 років. Це досить розповсюджені хвороби і їх краще виявити на ранніх стадіях. Чоловікам, кровні родичі яких хворіли на рак, варто після 45 років обстежуватись в уролога, оскільки онкологічні хвороби можуть виникати за спадковістю.

Крім лікування урологічних хвороб Олександр Шайко проводить УЗД органів черевної порожнини, молочної та щитоподібної залоз.

Адреса: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, буд. 15 А

Запис на прийом: 050-613-05-23

З урологічними проблемами не варто чекати: у Лозовій приймає та лікує уролог Олександр Шайко, фото-2

З нагоди всесвітнього Дня уролога, що святкують 2 жовтня, лікар-уролог Олександр Шайко відає колег з професійним святом і бажає їм міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного щастя і довгих років яскравого життя. Пацієнтам лікар бажає мати менше нагод звертатися до лікарів, міцного здоров’я й довголіття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар-уролог #УЗД #Олександр Шайко #урологічні проблеми #здоров'я #лікування сечостетвих хвороб у Лозовій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...