• Головна
  • Що таке любов до себе? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська
Реклама
09:00, 26 жовтня 2021 р.

Що таке любов до себе? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська

Реклама
Що таке любов до себе? Роз’яснює лозівський психолог Анна Курявська

Зараз багато сучасної літератури, і інформаційних каналів кричать про любов до себе: «роби тільки те, що бажаєш!», «Ти нікому нічого не винен!» одні це сприймають буквально, перетворюються в споживачів і егоїстів, і, кричать про це, інші не розуміють «як це?», одночасно засуджуючи, і маючи бажання дозволити собі це також. Так утворюються внутрішні конфлікти, конфлікт дитини-батьків, конфлікти з оточуючими.

  • Що ж насправді ховається за цією «любов'ю до себе»?

Будь-яка особистість бажає бути в абсолютному спокої і абсолютній гармонії - це єдине бажання - це бажання природи. Коли твої думки, почуття, мета та дії взаємопов'язані на всіх рівнях - це гармонія. Коли твої бажання, установки і можливості збігаються - це гармонія. І всі до цього прагнемо.

Але дуже часто або бажання більше можливостей, або очікування інших не відповідають твоїм принципам - виникає конфлікт, не прийняття, роздратування і далі за списком ...

І тільки прийнявши себе, повністю з усіма своїми «недоліками і бажаннями» ти розумієш куди рухатися. Знаєш як і чого хочеш.

Наступне питання, як взяти те, що бажаю, дотримуючись особистого кордону та кордону інших людей? Коли здобуваєш свою цілісність - з'єднуєш себе з природою, в одне ціле, тоді настає абсолютно комфортний стан. І потрібно просто дотримуватися рівноваги, балансу.

Твоїми справжніми бажаннями буде робити те, що треба і хочеться на благо оточуючим. Адже ви - одне ціле. Ти виправиш свої цілі, вони будуть вірними і реалізація їх правильною. Ти будеш відчувати всі найменші нестиковки і невідповідності з планом природи. Будеш відчувати оточуючих людей і твоїм бажанням буде їх доповнити.

Це про любов до себе. Тільки прийнявши і полюбивши себе повністю, у своїй недосконалості - можеш змінити в собі те, що хочеш.

Ти - головна людина в цьому світі. Тільки ти знаходишся в центрі і керуєш їм. Як ти будеш піклуватися про свій світ, то він тобі це і подарує. Ти і тільки ти створюєш світ навколо себе. Тебе оточує те, чого ти заслуговуєш.

А психологія якраз допомагає розібратися в собі і відкрити свої справжні бажання. Особисто твої, а не нав'язані кимось. І тоді дуже швидко і легко досягаєш свого результату. І у кожного він свій! Кожна особистість заслуговує прийняття і поваги.

З любов'ю до вас, Ваш психолог Анна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Психолог Анна Курявська #психолог у Лозовій #консультація психолога у Лозовій #психолог в Лозовой #контакты #марафон по психологии Лозовая
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...