![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
11:27, 5 листопада 2021 р.
У Лозівській громаді діти повертаються за парти
![У Лозівській громаді діти повертаються за парти У Лозівській громаді діти повертаються за парти](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській громаді з 8 листопада закінчується дистанційне навчання. Про це 5 листопада повідомили на сайті Лозівської міськради. Нагадаємо, дистанційне навчання у навчальних закладах тривало 2 тижні. Харківська обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала громадам продовжити канікули до 7 листопада, через стрімке поширення коронавірусу, йдеться у публікації.
![У Лозівській громаді діти повертаються за парти, фото-1 У Лозівській громаді діти повертаються за парти, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Опалювальний сезон у них розпочався 25 жовтня. Навчальні заклади Лозової забезпечені теплопостачанням, пізніше тепло дали лише дитсадку №10 «Калинка». Дошкільний заклад опалюється індивідуальної котельні філії «ПВРЗ» АТ «Укрзалізниця», дитсадок був без опалення через складнощі з укладанням договорів на газ.
Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини
Читайте також: Лозівським школярам подовжили "дистанційку"
Вмикатимуть раніше: у Лозовій змінили графік вуличного освітлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...