![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
12:45, 9 листопада 2021 р.
У Лозовій судили торговця ацетильованим опієм
![У Лозовій судили торговця ацетильованим опієм У Лозовій судили торговця ацетильованим опієм](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лозівчанин рік тому вирішив продати шприц, у середині якого був опій ацетильований. Чоловіка викрили правоохоронці. Справу розглядали у суді 2 листопада, повідомили на сайті Судової влади України. Торговця наркотичною речовиною визнали винним за двома кримінальними статтями, призначили строк позбавлення волі та замінили їх на умовний термін.
Лозівчанин у суді визнав себе винним у скоєнні двох злочинів, що пов’язані з придбанням та збутом психотропних наркотиків. У листопаді 2020 року зловмисник продав за 200 грн. медичний шприц, заповнений особливо небезпечною речовиною — опієм ацетильованим, масою 0,0484 грамів, повідомили у вироку. У ролі покупців були правоохоронці, які проводили оперативну закупівлю й таким чином викрили злочинця. У його помешканні оперативники провели обшук та виявили ще 4 шприці з наркотиками.
Суд визнав вину чоловіка й призначив йому 5 років позбавлення волі без конфіскації майна за збут наркотичних засобів та 4 роки обмеження волі за їх зберігання. Обидва покарання суд замінив на іспитовий термін — 3 роки, оскільки злочинець покаявся у скоєному. Крім того, винного зобов’язали сплатити на користь держави вартість експертизи — 2 100 грн.
Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини
Читайте також: Казав, що продавав чай: у Лозовій винесли вирок продавцеві наркотиків
Вилучили канабіс та психотропні речовини: лозівські правоохоронці провели спецоперацію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...