![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
13:04, 24 листопада 2021 р.
Лозівською громадою зацікавились інвестори: хочуть побудувати агротермінал на 200 працівників
![Лозівською громадою зацікавились інвестори: хочуть побудувати агр... Лозівською громадою зацікавились інвестори: хочуть побудувати агротермінал на 200 працівників](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській громаді інвестори хочуть побудувати агропромисловий термінал на 200 працівників. Компанія зацікавилася ділянкою у Краснопавлівці – поблизу залізниці. Лозівський міський голова Сергій Зеленський 23 листопада зустрівся з підприємцями, інформують на сайті Лозівської міськради.
На сайті зазначають, що Лозівською громадою зацікавились 4 інвестора:
- ТОВ «Пересувна механізована колона № 19» має намір отримати в оренду земельну ділянку площею 1,5 га у Лозовій. На ній планують збудувати торговельно-виставковий центр, площею від 7 до 10 тисяч квадратних метрів на 50 робочих місць.
- ТОВ «Солагро Трейд» розглядає можливість будівництва агропромислового термінала.Для цього просить надати в оренду земельну ділянку площею 17 га. на території Краснопавлівського старостинського округу.
- У Царедарівському старостинському окрузі ТОВ «ДК Теплосервіс» хоче розмістити на ділянці 6 га будівлі та споруди підприємства переробної промисловості - виготовлення аміачної води.
- Футбольний клуб «Авангард» планує будівництво спортивного стадіону з трибунами, спортивним майданчиком для тренувань та роздягальнями й санвузлами. Для цього їм необхідно отримати в оренду ділянку у Лозовій біля парку Перемоги площею 1,8 га.
Міський голова Сергій Зеленський запевнив підприємців, що громада зацікавлена у робочих місцях та рекультивації колишніх промислових майданчиків. Водночас наголосив, інвестиціям сприятимуть у межах чинного законодавства, створюючи рівні умови для конкуренції.
«Переконаний, інтерес одразу кількох компаній, зокрема великих, свідчить про привабливий інвестиційний клімат Лозівської громади. І це закономірно, бо ми маємо розгалужену залізничну та автомобільну логістику, великий кадровий потенціал, гарну соціальну, освітню, медичну та культурну інфраструктуру, а також чимало майданчиків для промислових підприємств. Робимо все можливе, щоб наші люди працювали вдома – поруч з рідними, виховуючи дітей та онуків»,– зазначив Сергій Зеленський, йдеться у публікації.
Фото: сайт Лозівської міської ради
Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини
Читайте також: На Лозівщині може з’явитися центр порятунку «Безпечно»
Лозівчанам на замітку: Уряд змінив умови надання житлових субсидій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...