• Головна
  • Як лозівчани оцінюють медобслуговування у громаді
11:52, 29 листопада 2021 р.

Як лозівчани оцінюють медобслуговування у громаді

Як лозівчани оцінюють медобслуговування у громаді

У Лозівській громаді проводили опитування щодо задоволеності медичним обслуговуванням та визначення потреб і стану здоров’я жителів громади. Результати озвучили 26 листопада під час презентації проєкту Стратегії здоров’я Лозівської тергромади, йдеться у публікації на сайті міськради.

В опитуванні щодо задоволеності медичним обслуговуванням взяли участь 314 людей, віком від 22 до 95 років. Переважна більшість опитаних (60-80%) висловили високий рівень задоволеності послугами всіх лікарів. Високо та «вище середнього» оцінили свій рівень довіри до медицини понад 70% опитаних людей.

На громадському обговоренні результатів стратегічного аналізу та пріоритетів розвитку галузі охорони здоров’я медики презентували проєкт Стратегії здоров’я Лозівської тергромади.

«Розроблення стратегії дасть можливість більш тісно співпрацювати з міжнародною компанією GIZ, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, в отриманні фінансування на оновлення медичного обладнання, виконанні ремонтів та інших заходів направлених на розвиток медичної галузі», – зазначили у публікації.

Стратегію готували протягом 2021 року. Основні цілі розвитку медичних закладів, що врахували у Стратегії, – доступні медичні послуги та розширення їхнього переліку, залучення молодих фахівців для роботи у громаді, підвищення рівня їх кваліфікації. Забезпечення використання енергозберігаючих технологій, придбання необхідного обладнання та впровадження нових стандартних операційних процедур (СОП) холодового ланцюга. Також Стратегія передбачає популяризацію високого рівня здорового способу життя серед мешканців громади, повідомили на сайті.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Лозівська громада отримала гроші на ремонт акушерсько-гінекологічного відділення

Лозівському ТМО дали дозвіл на проведення ремонту у пологовому відділенні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #Лозова #Лозівська громада #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...