• Головна
  • «Лозова — перспективне місто для молодих лікарів»: у Лозовій призначили нового завідувача поліклінічного відділення № 2
09:05, 21 грудня 2021 р.

«Лозова — перспективне місто для молодих лікарів»: у Лозовій призначили нового завідувача поліклінічного відділення № 2

«Лозова — перспективне місто для молодих лікарів»: у Лозовій призначили нового завідувача поліклінічного відділення № 2

У поліклінічному відділенні № 2 Лозівського ТМО (вул. Лозовського, б. 10) з 17 грудня новий завідувач — Віталій Степаненко. Він народився й закінчив ліцей № 11 у Лозовій. Батько медик, працював зубним техніком. Медичну освіту Віталій Степаненко здобув у Харківському національному медичному університеті (ХНМУ). Лікар вирішив повернутися до Лозової, оскільки вбачає перспективи та відчуває підтримку з боку влади, колег та населення. В першу чергу у поліклініці треба все відремонтувати, говорить завідувач, щоб був комфорт для лікарів та пацієнтів.

Завідувачем поліклінічного відділення № 2 призначили 27-річного дитячого лікаря-хірурга Віталія Степаненка. Він займається лікарською справою 4 роки, з врахуванням терміну інтернатури, яку проходив у дитячій обласній лікарні в Харкові. Влаштуватися на роботу у великому місті складно через малі ставки та заплати, повідомив лікар.

«Мої колеги у великих містах працюють на 0,25 ставки, це максимум. Там є велика кількість кадрів, які вже посідають свою посаду тому, молодих спеціалістів не чекають взагалі. Лозова для лікаря, це дуже перспективне місто. Мені тут дуже подобається. Є підтримка місцевої влади, населення, колег», — говорить завідувач поліклінічного відділення № 2 Віталій Степаненко.

«Лозова — перспективне місто для молодих лікарів»: у Лозовій призначили нового завідувача поліклінічного відділення № 2, фото-1

Одне з найперших, над чим працюватиме завідувач, це ремонт будівлі, яка наразі у важкому стані. Плани реконструкції вже готові, тривають тендери. Також завідувач опрацьовуватиме кадрове питання, адже не вистачає лікарів, зокрема це одного дитячого хірурга. Віталій Степаненко вже зробив кілька пропозицій колегам, з якими навчався в ХНМУ. Однокурсники поки розмірковують.

Лозівчани можуть звертатися до завідувача поліклініки з питань медичного обстеження, лікування, надання первинної медичної допомоги та розв’язання питання відмови у наданні меддопомоги. Також Віталій Степаненко приймає пацієнтів, як дитячий лікар-хірург.

До Віталія Степаненка поліклінічним відділенням № 2 керував Олег Сухомлин. Тепер він працює лікарем невропатологом у тій же поліклініці.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Жіноча консультація у Лозовій: графік роботи лікарів та контакти

У Лозовій, біля поліклініки, збільшать паркувальний майданчик

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #лікарня #Лозівське ТМО #Віталій Степаненко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...