• Головна
  • У Лозовій та Краснопавлівці підвищаться тарифи на воду та водовідведення
12:37, 21 грудня 2021 р.

У Лозовій та Краснопавлівці підвищаться тарифи на воду та водовідведення

У Лозовій та Краснопавлівці підвищаться тарифи на воду та водовідведення

У Лозовій та Краснопавлівці з 1 січня підвищаться тарифи на воду та водовідведення. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету 21 грудня.

  • Тарифи у Лозовій

У Лозовій ціна на воду та стоки з 1 січня буде 70 гривень 80 копійок, наразі ці послуги коштують 54 гривні 10 копійок. Директор ДП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко повідомив, що зросли складові тарифу – вода, електроенергія, мінімальна зарплатня. Тарифи у Лозовій з 1 січня будуть такими:

  • 36 грн – вода;
  • 34 грн 80 копійок – водовідведення.

Загалом вартість цих послуг – 70 грн 80 коп.

Тариф 70 грн 80 коп розраховували на початок 2021 року. З січня складові цього тарифу вже також подорожчають, додав Володимир Кириченко. Загальна сума різниці у тарифах на 1 січня 2022 буде більшою ніж 15 мільйонів гривень.

  • Тарифи у Краснопавлівці

Тариф на воду у Краснопавлівці не піднімали з 2018 року. За цей час Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 5 разів переглядала тариф на воду для КП «Харківводоканалу», також зросли тарифи на електроенергію, прожитковий мінімум та мінімальна зарплатня, повідомив директор КП «Тепловодосервіс» Сергій Войцехович. Після підвищення, тариф складатиме:

  • 32 грн 78 коп – водопостачання;
  • 73 грн 62 коп – водовідведення.

Загалом вартість обох послуг – 106 гривень 40 копійок, раніше тариф був 61 гривня.

Сергій Войцехович повідомив, що з початку року підприємство зазнало збитків – 2 мільйони гривень (щодо водопостачання та водовідведення).

Питання щодо підняття тарифів у Краснопавлівці ставив староста Краснопавлівського старостинського округу Олександр Бусяк. Зокрема, він наголосив, про спроможність людей платити компослуги. 

«Ви розумієте, що якщо ми майже у 2 рази піднімемо тарифи, людська спроможність заплатити буде ще низькою. Деякі верстви населення просто не будуть платити за комунальні послуги», – зазначив Олександр Бусяк.

Сергій Войцехович повідомив, що малозабезпечені верстви населення захистить субсидія. Керівник додав, що вода Краснопавлівці дешевша, ніж у Лозовій, дорожче – водовідведення.

«Розраховувались очисні споруди на місто, не селище, на місто майже 40 тисяч, 35 тисяч населення. І ці споруди є, існують, і ми мусимо тримати ті обслуговуючі, тих слюсарів, той штат. Хоча підприємство скоротилося. Далі у підприємства немає ресурсів, як знизити собівартість», – повідомив Сергій Войцехович.

У міськраді також наголосили, що стоять перед питанням, буде підприємство здатне надавати послуги чи ні. Під час голосування 25 членів виконкому проголосували за, 1 – проти, 1 – утримався.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Щоб компенсувати різницю у комунальних тарифах: Лозівська міськрада звернулася до уряду

Харківські метеорологи розповіли, яку погоду чекати на вихідних у Лозовій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #водовідведення #тарифи #подорожчання #стоки #Лозова #Краснопавлівка #Лозоваводосервіс #Тепловодосервіс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...