• Головна
  • Новорічні подарунки. Радість чи розчарування? Роз'яснює лозівський психолог Анна Курявська
Реклама
09:00, 23 грудня 2021 р.

Новорічні подарунки. Радість чи розчарування? Роз'яснює лозівський психолог Анна Курявська

Реклама
Новорічні подарунки. Радість чи розчарування? Роз'яснює лозівський психолог Анна Курявська

На Новий рік усі чекають дива… і як хочеться вірити, що все здійсниться! Весь рік дитина поводилася добре (навіть найкапризніша і не слухняна) і написала Діду Морозу своє заповітне бажання. А що робити, якщо Дід Мороз розуміє, що такий дорогий подарунок собі дозволити не може, або просто не вгадав із вибором. Дитину чекає розчарування - що робити? Як уникнути розладу та образи?

Якщо дитині вже більше 6-7 років, з нею варто поговорити попередньо. Якщо його мрiя дiйсна, можна домовитися, що Дід Мороз принесе стартовий капітал для здійснення бажання. Так, навіть цікавіше, дитина змалку розумітиме що для здійснення бажання варто трохи попрацювати.

Можна домовитись із родичами, що на всі свята вони допомагають наповнити скарбничку бажання, і самій дитині запропонувати заробити, пропонуючи їй дрібні доручення. Таким чином, мрія стає реальністю, а дитина буде пишатися собою і більше цінувати цю річ.

Як це озвучити? Обов'язково, приділяємо час для розмови, коли є тільки ви та дитина, і вся увага зосереджена на вас. Розкажіть про те, наскільки сильно ви любите своє чадо, він найкращий і гідний цього подарунка! Але, на жаль, зараз це неможливо, тож давай вигадаємо інший подарунок. Чого б тобі хотілося ще?

Можливо, дитина і засмутиться, дозвольте  висловити своє невдоволення, поплакати, скажіть що розумієте  і поділяєте  почуття, що така реакція нормальна, і коли-небудь обов'язково отримає те що хоче. А коли заспокоїться, вигадайте інший подарунок. Завжди є щось ще! У неї буде час підготуватися та прийняти новий подарунок з радістю та вдячністю!

Новорічні подарунки. Радість чи розчарування? Роз'яснює лозівський психолог Анна Курявська, фото-1

А про те. як правильно мріяти та ставити цілі дорослим – я часто розповідаю у сторіс. Від формулювання залежить багато. Наприклад, «хочу білу машинку» - отримую пральну або швейну теж машинка - але чомусь дуже сумно і зовсім не те!

Новий рік це час розпочати спочатку. Але тільки прийнявши старий досвід і зробивши висновки, з вдячністю можна стати справді щасливим!

Дозвольте диву увійти у ваше життя!

З любов'ю ваш психолог Анна

Сторінка психолога Анни Курявської в Інстаграм 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Психолог Анна Курявська #психолог у Лозовій #консультація психолога у Лозовій #психолог в Лозовой #контакты #марафон по психологии Лозовая
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...