• Головна
  • У США на аукціоні Manheim можна купити тільки стару машину?
Новини компаній
18:15, 23 грудня 2021 р.

У США на аукціоні Manheim можна купити тільки стару машину?

Новини компаній

В наш час купить авто из Америки виявляється вигідним на американських аукціонах. Така торгова операція здійснюється за допомогою компаній, що спеціалізуються на доставці автомобілів американського виробництва зі США в Україну. Фірма Marlin Shipping доставляє автомобілі з Америки вже більше 20 років, має бізнес ліцензії на участь у торгах на всіх відкритих і закритих аукціонах, один з яких Manheim авто аукцион США.

У США на аукціоні Manheim можна купити тільки стару машину?, фото-1

Чим відомий автоаукціон Manheim?

Аукціон Манхейм є одним з трьох найпопулярніших автоаукціонів. Основні особливості роботи цієї компанії:

  • На торги як лоти виставляються вживані машини, які не мають пошкоджень. Покупцеві не потрібно витрачати кошти на ремонт чи реставрацію машини.
  • Манхейм – закритий аукціон, до знайомства з лотами якого мають доступ лише ліцензовані дилери.
  • Ризик покупки машини значно знижується за рахунок супроводу кожного лота повною інформацією про автомобіль, за достовірність якого відповідає аукціон.
  • Як правило, вартість машини на аукціоні на 15-20% менша, ніж на ринку.

Аукціон не залишає реального покупця стороннім спостерігачем процесу покупки. На сайті аукціону Манхейм наведена форма, заповнивши яку можна знайти потрібний покупцю автомобіль. Пошук не означає право участі в аукціоні, але полегшує співпрацю реального покупця з компанією, яка представляє його інтереси у США.

Заповнити форму не складно, оскільки вона містить усі питання, на які клієнт-покупець давно відповів для себе, вирішивши купити машину. Основні питання аукціону стосуються основних параметрів автомобіля: марки, моделі, року виробництва, типу кузова. Крім того, пропонуються питання, що визначають стан машини: величина пробігу в милях, комплектація, тип коробки передач, приводу, двигуна і вид палива.

Які машини користуються найбільшим попитом?

Зрозуміло, що покупці вибирають машину за своїми матеріальними можливостями, але при цьому залишаються вірними певним маркам та виробникам. За даними компанії Marlin Shipping, найбільш популярні марки автомобілів в наш час Ford, Chevrolet, Mazda, Honda, Nissan, Audi, Hyundai.

Купивши на аукціоні в США за допомогою компанії «Марлін» автівку, яка не просто доставить її в Україну за вказаною адресою, але й організує проходження всіх процесів транспортування, розмитнення, сертифікації. При цьому буде витрачено менше коштів, ніж на покупку авто в Україні, що не можна порівняти за параметрами, якістю та комплектуючим з машиною, доставленою зі США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...