• Головна
  • Скільки років мають відпрацювати лозівчани аби у 60 років вийти на пенсію
09:08, 9 лютого 2022 р.

Скільки років мають відпрацювати лозівчани аби у 60 років вийти на пенсію

Скільки років мають відпрацювати лозівчани аби у 60 років вийти на пенсію

В Україні з початку 2022 року, змінилися вимоги до страхового стажу, що дозволяє громадянам вийти на пенсію за віком. Призначають пенсію в залежності від стажу у 60, 63 і 65 років. У минулому таке право мали люди з 28-річним страховим, начальниця відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) Пенсійного фонду України Анна Решетова. Від початку цього року стаж для 60-річних зріс на рік.

Лозівчани, яким у 2022 році виповнюється 60 років й мають трудовий стаж 29 років, можуть йти на пенсію за віком. Ця норма діє з 1 січня по 31 грудня. Якщо у людини немає такого стажу, а є від 19 до 29 років, людина приходить до пенсійного фонду за оформленням пенсії у 63 роки.

«Людині потрібно прийти до нас отримати відмову й з цією відмовою треба йти в Управління праці та соцзахисту населення. Там треба оформити допомогу й повернутися до нас у 63 роки. Якщо у людини немає 19 років стажу, а є хоча б 15 років, до нас людина приходить у 65 років. Якщо немає і 15 років, то ми не призначимо ніякої пенсії», — розповіла начальниця відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) Пенсійного фонду України Анна Решетова.

Громадяни, які не накопичили 15 років стажу, зможуть вийти на пенсію у 65 років і отримувати соціальну виплату. На сьогодні така виплата становить 1854 гривні.

Перевірити дані про страховий стаж можна онлайн, через вебпортал ПФУ. За довідками реєстрації на порталі лозівчани можуть звернутися до відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) ПФУ.

Ми є у Telegram. Приєднуйтесь, на вас чекають тільки перевірені новини

Читайте також: Хто з пенсіонерів Лозівської громади отримає додаткові виплати

Лозівчанам підвищили пенсії: кому чекати виплат

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсія #стаж #вихід на пенсію #ПФУ #вимоги до стажу при виході на пенсію #гроші #вік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...