![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
15:07, 24 лютого 2022 р.
У Лозівській міськраді розповіли про ситуацію в місті
![У Лозівській міськраді розповіли про ситуацію в місті У Лозівській міськраді розповіли про ситуацію в місті](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській міській раді 24 лютого зібрали пресконференцію. Керівники тергромади розповіли ЗМІ про поточну ситуацію у місті.
Медичні заклади у тергромаді працюють у штатному режимі. Стосовно ситуації з відсутністю хліба у деяких магазинах, його завезуть додатково. Хліб також виробляють у пекарні стаціонару № 1 (с. Катеринівка) й за потреби випічкою забезпечуватимуть.
Ситуація на автозаправках складна, зокрема й через те, що через Лозову їдуть біженці, але пальне є.
Комендантську годину поки не вводитимуть. Банкомати "Ощадбанку" поповнюють грошима (біля центрального відділення - вул. Богданівська та біля магазину "1000 дрібниць" - вул. Соборна).
Керівники закликали людей не панікувати, стежити за інформацією офіційних джерел й не піддаватися паніці. У Лозівській міськраді організували цілодобове чергування заступників Лозівського міського голови.
Новина може оновлюватись.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...