![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
11:40, 25 лютого 2022 р.
Що відомо про ситуацію у Лозовій станом на 25 лютого 11:00
![Що відомо про ситуацію у Лозовій станом на 25 лютого 11:00 Що відомо про ситуацію у Лозовій станом на 25 лютого 11:00](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ніч у Лозівській громаді пройшла спокійно. Про це 25 лютого повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський у своєму зверненні у Фейсбук. Воду, газ та електроенергію подають стабільно.
У громаді закликають не вірити чуткам та фейкам і не розповсюджувати їх. У міськраді повідомили, що воду, електроенергію та газ відключати не планують. Підприємства тепло-, водо-, газо-, електропостачання, всі об'єкти і системи, які відповідають за безперебійну роботу систем життєзабезпечення населення громади, функціонують у штатному режимі. Якщо будуть зміни, про них повідомлять додатково.
Лікарні готові до додаткової завантаженості. Наразі пропрацьовують питання здачі донорської крові за необхідності.
Наразі правоохоронці працюють у посиленому режимі. Людей просять залишатися вдома. Комендантська година на Харківщині – з 22:00 до 6:00.
У Лозовій також починають приймати внутрішньо-переміщених людей, їм надають необхідну допомогу. Також виділятимуть гроші на безпекові програми.
Щодо ситуації у місті, маршрутки ходять, але чи випускати їх на рейс перевізники вирішують самостійно. Супермаркети працюють, продуктові магазини також, але не усі. Деякі аптеки закриті, зранку о 8:30 зранку біля відкритих аптек були черги.
Про ситуацію на Харківщині розповів голова ХОДА Олег Синєгубов.
Новина може доповнюватись
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...