![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
10:00, 1 березня 2022 р.
За добу через вокзал Лозової прослідували 23 електропоїзда
![За добу через вокзал Лозової прослідували 23 електропоїзда За добу через вокзал Лозової прослідували 23 електропоїзда](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв’язку з військовим станом залізничний вокзал у Лозовій перевели на цілодобове чергування, розповіла начальник станції Лозова Тетяна Ткаченко, 1 березня повідомили на сайті Лозівської міської ради.
За добу через вокзал прослідували 23 електропоїзда. Вантажне перевезення майже припинили. У Харківському напрямку один електропоїзд пройшов у бік Харкова, другий – до Лозової. На Дніпро та Полтаву, згідно графіку діє п’ять пар електропоїздів. Ситуація на Лозівському вокзалі стабільна. Людям, які залишаються ночувати у залі очікувань працівники надають допомогу, зазначають на сайті Лозівської міської ради.
На вокзалі працюють працівники, які задіяні на перевезеннях, інші - на простої. Залізничники постійно обстежують територію вокзалу на предмет виявлення сторонніх предметів та міток, їх виявили по одній – у Лозовій та Орільці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...