![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
12:29, 19 березня 2022 р.
Надійне джерело
Діти війни: скільки малюків народилося на Лозівщині від початку воєнного вторгнення
![Діти війни: скільки малюків народилося на Лозівщині від початку воє... Діти війни: скільки малюків народилося на Лозівщині від початку воєнного вторгнення](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минуло 23 доби від того, як сталося повномасштабне військове вторгнення Росії на територію України. Країна щодня втрачає своїх синів та дочок. Та життя триває, на світ з’являються немовлята. Їх «зустрічали» у пологовому відділені Лозівської лікарні.
Станом на 18 березня, від початку війни у Лозівській громаді народилося 40 немовлят. На світ з’явилися 19 дівчаток та 21 хлопчик, повідомила завідувачка акушерського відділення стаціонару № 1 Лозівського ТМО Олена Філімонова.
У пологовому відділені не тільки лозівчанки народжували дітей, а й жінки з інших міст. Харків’янки народили 9 дітей. Жінки з Ізюма, Балаклії, Барвінкового та Донецької області привели на світ по одній дитині.
Раніше ми повідомляли про кількість шлюбів та народжень у лозівському ДРАЦсі від початку російського воєнного вторгнення в Україну.
Читайте також: У Лозовій створюють реєстр вільного житла для біженців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...