• Головна
  • Дистанційка вдома та з різних куточків світу: як навчаються школярі Лозівщини
12:29, 14 квітня 2022 р.

Дистанційка вдома та з різних куточків світу: як навчаються школярі Лозівщини

Дистанційка вдома та з різних куточків світу: як навчаються школярі Лозівщини

З початком бойових дій лозівських школярів перевели на дистанційну форму навчання. Після рекомендації тимчасово покинути громаду, деякі діти з батьками поїхали за кордон але частково також продовжують навчання. Приєдналися до дистанційного навчального процесу й діти вимушених переселенців. 

Наразі віддалено у Лозівській громаді навчаються 7500 дітей, серед них 338 діток переселенців, які зараховуються до місцевих ліцеїв на тимчасове навчання. За кордоном перебуває 1900 дітей, частина з них також навчається дистанційно, повідомляєначальниця Лозівського Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева.

Більшість педагогічних працівників залишились у громаді. 160 освітян тимчасово виїхали з країни але більшість із них виходить на дистанційне навчання, ведуть навчальний процес.

"Інколи не буває доступу до інтернету але ми знаходимо можливість, виходимо, коли напружений час закінчується, і у вечірній час. Тобто ідемо на всі можливості щоб дітям давати знання", каже Вікторія Урванцева.

Очільниця управління дякує колективам ліцею №1, ліцею №4, дошкільним навчальним закладам, які своєю щоденною працею допомогають громаді. Вони готують їжу, організовують роботу з переселенцями, інколи надають психологічний супровід, допомагають формувати пайки, працюють з людьми, збирають одяг і навіть виробляють подарунки, і власними силами, і з дітьми на дистанційних уроках праці.

Читайте також:

Хто, де та як може отримати продуктові набори у Лозівській громаді

Вузькі спеціалісти Лозівської районної лікарні преїзджають

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчання #освіта #педагоги #школярі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...