• Головна
  • Наука воєнного часу: що зі вступною кампанією у лозівських коледжах
12:14, 1 вересня 2022 р.

Наука воєнного часу: що зі вступною кампанією у лозівських коледжах

Наука воєнного часу: що зі вступною кампанією у лозівських коледжах

У Лозовій отримати професію чи початкову ступінь бакалавра можна у трьох навчальних закладах: автодорожньому коледжі, коледжі мистецтв та центрі профтехосвіти. Цей рік є особливим, як для школярів, так і для студентів адже багато вимушених нововведень. Незважаючи на це, вступна кампанія у лозівських закладах йде навіть краще ніж торік.

Лозівська філія Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу

В цілому, вступна кампанія 2022 проходить краще, ніж торік, каже директорка коледжу Ірина Луценко. Не відбувся набір на перший курс за кількома спеціальностям, на них не було місць за кошти держави, тільки контрактна основа - це "бухгалтерський облік" та "технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях".

На перший курс, після 9 класів, зарахували більше 65% від потрібного об'єму студентів. Відсоток псують ті 2 спеціальності за якими не було набору. За іншими - групи майже укомплектовані. На всі напрями першого курсу ще можна вступити учням з особливо небезпечних територій на платній основі до 30 жовтня. Всього в коледжі навчають за 6 спеціальностями.

Другий курс доукомплектували майже повністю, на 90%, каже Ірина. На цей курс можна було прийти після 11 класів, без іспитів та НМТ на контрактну форму навчання. Наразі прийом студентів сюди завершений. Минулого року групи буди не повні. Цього року в усіх групах курсу майже по 30 людей. 

На заочну форму навчання, яка є виключно комерційною, набір триває.

Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв

Різним видам мистецтва цього року в Лозовій бажало вчитись багато людей. План по вступній кампанії коледж виконав повністю, навіть був конкурс. На 70 місць подали майже 130 заявок, каже замдиректора Наталя Шкребець та підсумовує, що для коледжу мистецтв цей рік, за рівнем вступу, є кращим ніж минулий.

Лозівський центр професійної освіти

Отримати професію у Лозівському центрі профосвіти також забажало чимало людей. Наразі тут повністю виконали план по зарахуванню студентів, каже директорка Ірина Гонтаренко. Всі 146 вакантних місць заповнені.

Нагадаємо, форма навчання цього року в усіх освітніх закладах нашої області буде виключно дистанційною. У Лозівських коледжах та центрі кажуть, що готові до такої роботи, опрацьовують нові форми та методи.

Раніше ми писали:

Що з роботою в Лозовій: рівень безробіття, працевлаштування, вакансії

Лозовій зменшили обсяги газу на опалення: що це значить та яка ситуація з теплом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коледж #професія #вступна кампанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...