• Головна
  • Які послуги надаються приватними охоронними підприємствами
Новини компаній
17:00, 12 вересня 2022 р.

Які послуги надаються приватними охоронними підприємствами

Новини компаній
Які послуги надаються приватними охоронними підприємствами, фото-1

Забезпечити фізичну безпеку людини чи об'єкта не так вже й просто, як здається на перший погляд. Охорона – це комплекс заходів, покликаний захистити замовника від можливих дій зловмисників. Складність ситуації у тому, що всі складові системи безпеки тісно взаємопов'язані одна з одною. Будь-яка слабка ланка дозволить злочинцям підвищити свої шанси завдати удару і пробити пролом, що утворився в захисті. На жаль (або на щастя - це з якого боку подивитися) здебільшого у співробітників охоронної компанії немає можливості ізолювати клієнта на безлюдному острові або оточити територію об'єкта неприступною стіною.

Втім, робота професіоналів у сфері охорони значною мірою пов'язана з аналітикою, спостереженням та аналізом отриманих даних, ніж з перестрілками, погонями та мордобоєм. Адже ставиться завдання не допустити протиправних дій, розкрити злочинні плани ще до замаху на майно, честь і гідність, або навіть здоров'я та життя замовника. Знайомий керівник охоронної фірми, професіонал із багаторічним стажем із гордістю розповідав, що за весь час роботи йому «пощастило» лише одного разу побувати в деякій подобі перестрілки. Справа в тому, що якщо бодігарду, наприклад, доводиться закривати клієнта своїм тілом, це означає, що команда провалила операцію і не впоралася з поставленим завданням. Які ж послуги надають приватні охоронні підприємства, щоб забезпечити комплексну безпеку фізичної чи юридичної особи?

Різновиди охоронних послуг, які можна замовити у спеціалізованому підприємстві

Які послуги надаються приватними охоронними підприємствами, фото-2

Щоб захистити клієнта, співробітникам охоронних компаній доводиться вдаватися як до комплексу заходів, так і проводити разові маневри:

  • Забезпечення особистої охорони силами професійних охоронців, які убезпечать замовника від будь-яких протиправних дій. Часто бодігард одночасно виконує функцію водія, досконало володіє англійською мовою, здатний надати VIP рівень обслуговування із знанням дипломатичного етикету. Послуга транспортного супроводу включає надання броньованого автомобіля представницького класу.

  • Охорона об'єктів нерухомості, виробничих та торгових комплексів, комерційних та житлових приміщень. Вибрані способи безпеки залежать від функціонального призначення об'єкта, ступеня його підготовленості до недопущення несанкціонованого проникнення та інших протиправних дій. В ідеалі поєднати використання технічних засобів захисту, таких як встановлення систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, контролю допуску з фізичною охороною об'єкта.

  • Забезпечення порядку під час масових заходів із накопиченням значної кількості людей, супровід цінних вантажів та матеріальних цінностей, що перевозяться. У ряді випадків необхідне залучення працівників зі стрілецькою зброєю, які мають належний рівень вогневої підготовки.

  • Визначення наявності підслуховуючих пристроїв на будь-якому об'єкті.

  • Виїзд групи швидкого реагування – справжнього спецназу у складі охоронного підприємства. Такі фахівці здатні вирішувати найскладніші оперативні завдання, які потребують високого рівня підготовки та практичного досвіду.

  • Забезпечення повної юридичної безпеки приватної особи або підприємства, правові консультації, допомога в успішному вирішенні спірних ситуацій та судових позовів.

  • Формування системи інформаційної безпеки, захист даних від крадіжки чи знищення. Фахівці з кібербезпеки захистять комп'ютерну інфраструктуру від вірусів, запобігають спробам несанкціонованого проникнення в корпоративну або локальну мережу, виявлять прояви нечесної конкуренції та промислового шпигунства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...