18:00
24 липня
За три години виготовили понад 60 окопних свічок: у Біляївці місцеві мешканці об'єдналися, щоб допомогти військовим. 19 жовтня працівники сільського клубу, бібліотеки та жителі громади зібралися разом і робили окопні свічки. Про це повідомили на сторінці Біляївської громади у Facebook.
Таким чином ми хочемо допомогти українським солдатам на передовій зігрітися у холодну пору року,- повідомили у спільноті громади.
Матеріали для окопних свічок: парафін, картон та бляшані банки збирали через соцмережі. Робити свічки вчилися в інтернеті.