• Головна
 • Як називається рідина для електронних сигарет одноразового типу
Новини компаній
10:29, 22 жовтня 2022 р.

Як називається рідина для електронних сигарет одноразового типу

Новини компаній

Україна наповнена одноразовими товарами, купити які можна на кожному розі. Маючи на меті дізнатися, як називається рідина для вейпу, яку заливають в одноразки, ви потрапили за адресою. Розповідаємо, що це за тренд, які проблеми він викликає, на які аспекти варто звернути увагу зацікавленим покупцям та продавцям одноразових електронних сигарет та яку користь гарантує жидкость солевая від надійного виробника.

Що таке одноразова електронна сигарета

Одноразова курилка — це пристрій з попередньо зарядженим акумулятором (або батареєю), який заповнений краплями для електронної сигарети. Після одноразового використання система повністю утилізується. Більшість одноразових товарів надходить з Азії, в основному з Китаю. В цей час вони активно просуваються в соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram та TikTok. Ви можете купити ці продукти в інтернет-магазинах або іноді в кальянних, кіосках, на заправних станціях.

Як називається рідина для електронних сигарет одноразового типу, фото-1

Що обіцяють одноразові цигарки

Мучачи друзів або соціальні мережі з закликом «порадьте рідину для електронних сигарет» та не знаючи як називається заправка для вейпу одноразового типу, оцінити переваги девайсу не вийде. Вони часто обіцяють відмінний смак, дешеве задоволення від паріння та надзвичайно велику кількість хітів. Коротко: маса задоволення та смаку за (на перший погляд) невеликі гроші. Більшість одноразових електронних сигарет відповідають усім обіцянкам, бо використовують сольовий нікотин, який швидше насичує.

В Україні тютюнові вироби (включаючи всі електронні сигарети) підпадають під дію Закону про тютюнові вироби, тож повинні мати дійсне маркування CE. Крім того, вони підпадають під дію закону про захист від небезпечних речовин і, звичайно ж, положень про захист неповнолітніх. Якщо хоча б один пункт тут не виконаний, продукт не буде продаватися.

Поради, як обрати безпечні курилки:

 • Купуйте лише у вітчизняних продавців електронних сигарет після належної консультації.
 • Етикетка відірвана чи не українською мовою? Відмовтеся від придбання!
 • Не купуйте на закордонних сайтах.
 • Якщо рекламується надзвичайно велика кількість затяжок, пристрій зазвичай є шахрайським чи незаконним.
 • Зверніться до продавця або виробника, якщо у вас є сумніви.
Як називається рідина для електронних сигарет одноразового типу, фото-2

Ось відомі пункти, яким повинні відповідати одноразові електронні сиги:

 • Максимальний обсяг заповнення картриджа — 2 мл.
 • Імпортер має бути чітко вказаний.
 • Маркування CLP (піктограма черепа мінімального розміру 10 мм x 10 мм).
 • Попередження «Цей продукт містить нікотин: речовина, що викликає сильне звикання» на лицьовій та зворотній сторонах займає не менше 30% поверхні.
 • Напис «Зберігати в недоступному для дітей місці».
 • Інструкція.
 • Паспорт безпеки.

Усі форми електронних сигарет та рідин вважаються тютюновими виробами та підлягають суворому захисту від молоді. Паріння дозволено лише з 18 років.

Одноразові курилки екологічно чисті?

Явно ні! Одноразовий пристрій складається з батареї, кабелів, датчика, резервуара для рідини і металевого або пластикового корпусу. Також існує безліч упаковок з картону та фольги. Оскільки вони утилізуються після використання, а переробка практично неможлива, багато цінних ресурсів витрачаються марно, а довкілля сильно забруднюється. Тож знаючи, як називається жижа для вейпу, що представляють собою одноразки та як ними користуватися, ви знайдете свій девайс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...