![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
18:42, 28 грудня 2022 р.
У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемериса та Максима Харькового
![У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемериса та Мак... У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемериса та Максима Харькового](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозовій попрощалися з двома захисниками - Юрієм Чемерисом та Максимом Харьковим. Вони дружили ще зі школи і загинули в один день - у бою під Бахмутом 21 грудня. В останню путь їх провели вдома, у Лозовій, 28 грудня, повідомили у міськраді.
![У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемери..., фото-1 У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемериса та Максима Харькового, фото-1, Лозівська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лозівська міська рада
Юрій Чемерис народився 21 листопада 1971 року. Навчався у Лозівській школі №2. Займався різними видами спорту: волейболом, футболом. Після закінчення школи вступив до інституту. Пізніше працював в Харкові, в охороні Польського посольства, але був вимушений повернутися до Лозової через хворобу мами та брата.
Був одним із засновників першого в місті агентства нерухомості.
У 2014 році пішов добровольцем в АТО у складі 43 добробату "Патріот." Брав активну участь у житті громади та був одним із засновників і членів правління Лозівської спілки ветеранів АТО. З перших днів повномасштабного вторгнення росіян, не дивлячись на хронічні захворювання, знову пішов добровольцем захищати Україну.
![У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемери..., фото-2 У Лозовій в останню путь провели друзів-бійців Юрія Чемериса та Максима Харькового, фото-2, Лозівська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лозівська міська рада
Харьковий Максим народився 22 листопада 1971 року. Навчався у Лозівській школі №2.
Максим завжди мав чіткі цілі в житті, відстоював громадянську позицію. Він умів переконувати і спрямовувати дію колективу. В людях завжди цінував їхню думку, критичність, самокритичність та відданість справі.
Максим був співзасновником кредитної спілки «Лозівський взаємний кредит». Весь час підтримував себе у фізичній формі. Останнім часом займався проєктом реконструкцій старих приватних будинків, його цікавив сам процес та праця своїми руками. Він мріяв облаштувати житло для своїх батьків. Допомагав їм і по господарству.
Писав картини та вірші. Започаткував спортивні змагання на честь Героя України Олександра Лавренка і був їх меценатом.
Поховали друзів на Центральному кладовищі у Лозовій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...